Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


ARCHIEF:  Indeling en uitslagen halvefinale 2015

LET OP: sommige tijden gewijzigd! (28/1)

Vrijdag 30 januari:

tijd poule naam - naam uitslag
17:30 B1 Geeske Dijkstra - Folkert Visser  3 -  7
  D2 Wolter Postma - Hart Hietkamp  4 -  2
18:00 A1 Henk Joustra - Jelle Dijkstra  4 -  3
  B2 Theo Faber - Mirjam v.d. Meer  7 -  3
18:30 B2 Germ Wierstra - Sytse Leenstra  3 -  5
  D2 Riekje v.d. Wal - Dylan v.d. Zee  3 -  4
19:00 A2 Frank Visser - Marten v.d. Veen 12 -  5
  C2 Bouke de Jong - Dick Venema  5 -  4
19:30 C2 Niels Hofman - Uiltje G. de Jong  3 -  3
  D1 Gerben W. Atsma - Gerrit Wijnia  2 -  4
20:00 D1 Johan Abma - Tjeerd Epema  0 -  4
  A1 Johan v.d. Wal -

Henk Joustra

12 -  5
20:30 D2 Wolter Postma - Dylan v.d. Zee  0 -  3
  D2 Hart Hietkamp - Riekje v.d. Wal  1 -  2

 

Zaterdag 31 januari:

tijd poule naam - naam uitslag
11:30 A2 Rimmer de Jong - Anne de Jager  3 - 12
  B1 Jan Overwijk - Tjitte Bouwhuis  7 -  7
12:00 C1 Lume Paulusma - Rinke Hiemstra  2 -  3
  C1 Ids Postma - Ane de Jong  3 -  0
12:30 D1 Gerben W. Atsma - Johan Abma  3 -  4
  D1 Tjeerd Epema - Gerrit Wijnia  0 -  4
13:00 A1 Jelle Dijkstra - Pieter de Jager  1 - 12
  A2 Rimmer de Jong - Frank Visser  9 -  4
13:30 A2 Anne de Jager - Marten v.d. Veen  5 - 11
  B1 Jan Overwijk - Geeske Dijkstra  6 -  5
14:00 B1 Tjitte Bouwhuis - Folkert Visser  5 -  3
  C1 Lume Paulusma - Ids Postma  5 -  4
14:30 C1 Rinke Hiemstra - Ane de Jong  3 -  5
  C2 Bouke de Jong - Niels Hofman  5 -  4
15:00 C2 Dick Venema - Uiltje G. de Jong  3 -  3
  A1 Johan v.d. Wal - Pieter de Jager  7 - 12
15:30 D1 Gerben W. Atsma - Tjeerd Epema  4 -  2
  D1 Johan Abma - Gerrit Wijnia  3 -  4
16:00 B1 Jan Overwijk - Folkert Visser  7 -  2
  B1 Tjitte Bouwhuis - Geeske Dijkstra  3 -  6
16:30 B2 Theo Faber - Germ Wierstra  6 -  2
  B2 Sytse Leenstra - Mirjam v.d. Meer  4 -  3
17:00 C2 Bouke de Jong - Uiltje G. de Jong  3 -  5
  C2 Dick Venema - Niels Hofman  4 -  2
17:30 A1 Johan v.d. Wal - Jelle Dijkstra 11 -  7
  A1 Henk Joustra - Pieter de Jager  6 - 12
18:00 D2 Wolter Postma - Riekje v.d. Wal  4 -  0
  D2 Hart Hietkamp - Dylan v.d. Zee  0 -  4
18:30 B2 Theo Faber - Sytse Leenstra  6 -  2
  B2 Germ Wierstra - Mirjam v.d. Meer  2 -  1
19:00 C1 Lume Paulusma - Ane de Jong  1 -  5
  C1 Rinke Hiemstra - Ids Postma  2 -  5
19:30 A2 Rimmer de Jong - Marten v.d. Veen  9 -  9
  A2 Anne de Jager - Frank Visser 12 -  4

 

Loting voor de halvefinale:

 

A1

Johan v.d. Wal

Henk Joustra

Jelle Dijkstra

Pieter de Jager

A2

Rimmer de Jong

Anne de Jager

Frank Visser

Marten v.d. Veen

B1

Jan Overwijk

Tjitte Bouwhuis

Geeske Dijkstra

Folkert Visser

B2

Theo Faber

Germ Wierstra

Sytse Leenstra

Mirjam v.d. Meer

C1

Lume Paulusma

Rinke Hiemstra

Ids Postma

Ane de Jong

C2

Bouke de Jong

Dick Venema

Niels Hofman

Uiltje G. de Jong

D1

Gerben W. Atsma

Johan Abma

Tjeerd Epema

Gerrit Wijnia

D2

Wolter Postma

Hart Hietkamp

Riekje v.d. Wal

Dylan v.d. Zee

Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
za 22 februari 2020 Fordivedaesje
do 27 februari 2020 Soos 'Bliuw Warber'
vr 28 februari 2020 Bingo
za 29 februari 2020 Kinderdisco
za 14 maart 2020 Oud Papier Repaircafé

Enquête herstart

BSO in Top & Twel

------------------------------

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Vier het leven
Vier het leven
Us Untwyk
Us Untwyk
Realisatie TTT software