Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Voorrondes 2016

 
Winnaars voorrondes en loting voor halvefinale:
 
A1

Frank Visser
​Johan v.d. Wal
Sieb Hofstee

Age Bouwhuis

A2

Anne de Jager

Koen Prins

Pieter de Jager

Marten v.d. Veen

B1

Bouke de Jong

Wiebe Valkema

Uiltje Fr. de Jong

Sytse Leenstra

B2

Theo Faber

Germ Wierstra

Jan Overwijk

Geeske Dijkstra

C1

Symen Boschma

Johan Abma

Sieger Dijkstra

Fokko v.d. Meer

C2

Romke Zijlstra

Ids Postma

Ane de Jong

Folkert Visser

D1

Germ Visser

Geertje Wijnja

Jelle van Netten

Gerard Scheerder

D2

Ate Douma

Marrit Bruinsma

Taco Nossin

Henk Soeten

Vrijdag 29 januari:

tijd poule naam - naam uitslag
17:00 C3 Niels Hofman - Jelle Visser 10 -  3
  B3 Mirjam v.d. Meer - Theo Faber  4 - 12
17:30 A1 Lammert Hoekstra - Henk Joustra  3 -  6
  B4 Uiltje Fr. de Jong - Tjitte Bouwhuis  4 -  4
18:00 B4 Dick Venema - Germ Wierstra  2 - 10
  D4 Hil Dijkstra - Geertje Wijnja  1 -  6
18:30 C4 Grytsje Dijkstra - Ids Postma  2 -  2
  D2 Gerard Scheerder - Sander Terpstra  3 -  3
19:00 D2 Willem Postma - Gea Gras  5 -  2
  C3 Jelle Visser - Symen Boschma  2 -  6
19:30 A1 Koen Prins - Henk Joustra 10 -  5
  A1 Lammert Hoekstra - Sieb Hofstede 12 - 12
20:00 C2 Fokko v.d. Meer - Romke Zijlstra  5 -  3
  B2 Wiebe Valkema - Jan Overwijk  8 -  1
20:30 B2 Wiebe Valkema - Theo Bouwhuis  5 -  4
  D3 Germ Visser - Gerben W. Atsma  4 -  3
21:00 D4 Henk Soeten - Geertje Wijnja  6 -  2
  A3 Meint Bouwhuis - Johan v.d. Wal  6 -  8
21:30 A3 Freddie de Leeuw - Marten v.d. Veen 11 - 11
  A2 Frank Visser - Henk Stekelenburg 14 -  8
22:00 A1 Koen Prins - Lammert Hoekstra 10 -  6
  A1 Sieb Hofstede - Henk Joustra  5 -  2

 

Zaterdag 30 januari:

tijd poule naam - naam uitslag
10:30 B4 Uiltje Fr. de Jong - Dick Venema  9 -  6
  B4 Tjitte Bouwhuis - Germ Wierstra  4 - 11
11:00 C5 Jellie Boschma - Tjeerd Epema  4 -  2
  C5 Ane de Jong - Sieger Dijkstra  7 -  7
11:30 B1 Jan Wiebe Douma - Bouke de Jong  2 -  6
  B1 Geeske Dijkstra - Marten Perridon 14 -  3
12:00 C3 Folkert Visser - Jelle Visser  5 -  4
  C3 Niels Hofman - Symen Boschma  4 -  5
12:30 B4 Tjitte Bouwhuis - Dick Venema  7 -  2
  D1 Angela Nossin - Ate Douma  2 -  4
13:00 D1 Riekje v.d. Wal - Hart Hietkamp  2 -  2
  B3 Lume Paulusma - Theo Faber  8 -  7
13:30 C1 Durk Fopma - Hendrik Stellinga  3 -  2
  A1 Koen Prins - Sieb Hofstede 10 -  5
14:00 A2 Hans v.d. Hoek - Henk Stekelenburg  2 -  6
  C2 Bertus Pelsma - Fokko v.d. Meer  3 -  8
14:30 C2 Anne Ferwerda - Romke Zijlstra  4 -  5
  C5 Jellie Boschma - Sieger Dijkstra  1 -  8
15:00 B3 Mirjam v.d. Meer - Lume Paulusma  4 -  3
  C5 Ane de Jong - Tjeerd Epema  3 -  3
15:30 D4 Johannes Feenstra - Geertje Wijnja  3 -  7
  D4 Henk Soeten - Hil Dijkstra  4 -  4
16:00 D2 Gerard Scheerder - Willem Postma  5 -  1
  D2 Sander Terpstra - Gea Gras  3 -  6
16:30 B4 Uiltje Fr. de Jong - Germ Wierstra  8 -  8
  C2 Bertus Pelsma - Romke Zijlstra  4 -  9
17:00 B3 Sytse Leenstra - Lume Paulusma  7 -  4
  C2 Anne Ferwerda - Fokko v.d. Meer  2 -  1
17:30 A3 Meint Bouwhuis - Marten v.d. Veen  4 - 14
  A3 Freddie de Leeuw - Johan v.d. Wal  5 - 13
18:00 C3 Folkert Visser - Niels Hofman  5 -  3
  C1 Johan Abma - Durk Fopma  7 -  2
18:30 A4 Andries de Vries - Anne de Jager  7 -  6
  A4 Age Bouwhuis - Jelle Dijkstra 11 -  6
19:00 A2 Pieter de Jager - Hans v.d. Hoek  4 -  6
  D4 Johannes Feenstra - Henk Soeten  3 -  2
19:30 C4 Ids Postma - Leo Kloosterman  4 -  2
  C3 Folkert Visser - Symen Boschma  4 -  7
20:00 B2 Wiebe Valkema - Jan Overwijk  6 -  2
  B2 Jan Overwijk - Theo Bouwhuis  8 -  5
20:30 D3 Wiesje Visser - Gerben W. Atsma  1 -  4
  D5 Taco Nossin - Jelle van Netten  2 -  4
21:00 D5 Gerrit Wijnia - Wolter Postma  5 -  5
  A4 Andries de Vries - Age Bouwhuis  5 -  6
21:30 A4 Anne de Jager - Jelle Dijkstra 19 -  2
  C1 Germ M. Atsma - Johan Abma  1 -  4
22:00 A2 Pieter de Jager - Frank Visser 10 - 9
  C4 Grytsje Dijkstra - Leo Kloosterman  0 -  4
22:30 C1 Johan Abma - Germ M. Atsma  1 -  2

 

Zondag 31 januari:

tijd poule naam - naam uitslag
11:00 A2 Frank Visser - Rimmer de Jong  9 -  2
  B1 Jan Wiebe Douma - Geeske Dijkstra  6 -  3
11:30 B1 Bouke de Jong - Marten Perridon  5 -  3
  C5 Jellie Boschma - Ane de Jong  4 -  4
12:00 C5 Sieger Dijkstra - Tjeerd Epema  1 -  3
  D4 Johannes Feenstra - Hil Dijkstra  1 -  2
12:30 C2 Bertus Pelsma - Anne Ferwerda  4 -  2
  C1 Johan Abma - Durk Fopma  5 -  3
13:00 D1 Angela Nossin - Riekje v.d. Wal  2 -  2
  D1 Hart Hietkamp - Ate Douma  2 -  4
13:30 D3 Marrit Bruinsma - Gerben W. Atsma  4 -  3
  D3 Germ Visser - Wiesje Visser  4 -  1
14:00 A2 Hans v.d. Hoek - Rimmer de Jong  3 -  6
  B3 Mirjam v.d. Meer - Sytse Leenstra  2 -  5
14:30 C4 Grytsje Dijkstra - Leo Kloosterman  3 -  2
  D3 Wiesje Visser - Marrit Bruinsma  2 -  3
15:00 D2 Gerard Scheerder - Gea Gras  7 -  3
  D2 Sander Terpstra - Willem Postma  3 -  0
15:30 B2 Wiebe Valkema - Theo Bouwhuis  3 -  7
  A2 Rimmer de Jong - Henk Stekelenburg 13 -  2
16:00 B2 Jan Overwijk - Theo Bouwhuis  4 -  2
  B1 Jan Wiebe Douma - Marten Perridon  2 -  3
16:30 B1 Bouke de Jong - Geeske Dijkstra  7 -  2
  D1 Angela Nossin - Hart Hietkamp  0 -  1
17:00 D1 Riekje v.d. Wal - Ate Douma  4 -  3
  D5 Taco Nossin - Wolter Postma  2 -  1
17:30 D5 Gerrit Wijnia - Jelle van Netten  3 -  2
  D3 Germ Visser - Marrit Bruinsma  3 -  4
18:00 B3 Sytse Leenstra - Theo Faber  7 -  5
  A2 Pieter de Jager - Rimmer de Jong  9 -  1
18:30 C1 Durk Fopma - Germ M. Atsma  0 -  1
  A2 Hans v.d. Hoek - Frank Visser  3 -  8
19:00 C4 Grytsje Dijkstra - Ids Postma  4 -  2
  A4 Andries de Vries - Jelle Dijkstra  1 -  5
19:30 A4 Age Bouwhuis - Anne de Jager  7 - 11
  D5 Taco Nossin - Gerrit Wijnia  5 -  4
20:00 D5 Wolter Postma - Jelle van Netten  0 -  3
  A3 Meint Bouwhuis - Freddie de Leeuw  2 -  5
20:30 A3 Marten v.d. Veen - Johan v.d. Wal  5 - 13
  A2 Pieter de Jager - Henk Stekelenburg 14 -  5
21:00 C4 Ids Postma - Leo Kloosterman  4 -  1
  C1 Durk Fopma - Germ M. Atsma  2 -  0

 

Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
za 10 oktober 2020 Oud Papier TOP'63 - NOK
do 15 oktober 2020 Passage ledenavond
za 24 oktober 2020 TOP'63 - SSA Creil-Bant
vr 30 oktober 2020 Ledenvergadering De Laatste Eer
za 7 november 2020 Oud Papier

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

Werkgroep                        Structuurversterking          TenT/A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Oude foto's en ansichten
EMSD Services
EMSD Services
Realisatie TTT software