Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


 

Let op! Indeling is gewijzigd! Laatste wijziging op 5 februari. Controleer deze pagina tot het laatst toe op de correcte aanvangstijd van uw partij.
 

Deelnemers dienen EEN HALF UUR voor aanvangstijd aanwezig te zijn!

 

Wedstrijdschema halvefinales 2016

Vrijdag 5 februari:
 
tijd poule naam - naam uitslag beurten
17:30 D1 Germ Visser   Geertje Wijnja  4 -  0 8
  B2 Theo Faber   Jan Overwijk  7 -  6 17
18:00 D1 Jelle van Netten   Gerard Scheerder  0 -  3 20
  A1 Frank Visser   Johan v.d. Wal 10 - 12 20
18:30 C2 Ane de Jong   Folkert Visser  1 -  5 18
  A1 Sieb Hofstee   Age Bouwhuis 10 - 12 15
19:00 C2 Romke Zijlstra   Ids Postma  5 -  0 13
  A2 Anne de Jager   Koen Prins 12 -  4 11
19:30 B2 Theo Faber   Germ Wierstra  4 -  7 20
  D2 Taco Nossin   Henk Soeten  4 -  1 20
20:00 C1 Symen Boschma   Johan Abma  5 -  1 11
  B1 Bouke de Jong   Wiebe Valkema  5 -  6 20
20:30 A2 Pieter de Jager   Marten v.d. Veen 12 -  6 17
  B1 Uiltje Fr. de Jong   Sytse Leenstra  7 -  3 16
21:00 C1 Sieger Dijkstra   Fokko v.d. Meer  5 -  1 11
  D2 Ate Douma   Taco Nossin  4 -  2 13
 

Zaterdag 6 februari:

 

tijd poule naam - naam uitslag beurten
13:00 A1 Johan v.d. Wal   Age Bouwhuis  7 -  4 20
  C2 Ids Postma   Folkert Visser  2 -  2 20
13:30 A2 Anne de Jager   Pieter de Jager 12 -  7 14
  C1 Johan Abma   Sieger Dijkstra  4 -  2 20
14:00 B1 Bouke de Jong   Uiltje Fr. de Jong  3 -  7 16
  A2 Koen Prins   Marten v.d. Veen  8 -  7 20
14:30 C2 Romke Zijlstra   Folkert Visser  4 -  2 20
  D2 Ate Douma   Marrit Bruinsma  4 -  0 11
15:00 B2 Jan Overwijk   Geeske Dijkstra  4 -  6 20
  C1 Johan Abma   Fokko v.d. Meer  5 -  2 16
15:30 D1 Germ Visser   Jelle van Netten  4 -  2 13
  A1 Johan v.d. Wal   Sieb Hofstee 12 -  5 17
16:00 D1 Geertje Wijnja   Gerard Scheerder  0 -  4 10
  D2 Marrit Bruinsma   Henk Soeten  4 -  2 18
16:30 A1 Frank Visser   Age Bouwhuis 12 -  2 10
  A2 Anne de Jager   Marten v.d. Veen  7 - 12 18
17:00 B2 Germ Wierstra   Geeske Dijkstra  4 -  2 20
  B1 Wiebe Valkema   Uiltje Fr. de Jong  5 -  7 20
17:30 D2 Ate Douma   Henk Soeten  4 -  2  9
  A1 Frank Visser   Sieb Hofstee 11 -  3 20
18:00 B1 Bouke de Jong   Sytse Leenstra  4 -  5 20
  D2 Marrit Bruinsma   Taco Nossin  2 -  2 20
18:30 D1 Geertje Wijnja   Jelle van Netten  0 -  4  7
  C2 Romke Zijlstra   Ane de Jong  5 -  4 13
19:00 A2 Koen Prins   Pieter de Jager  7 - 12 10
  C1 Symen Boschma   Fokko v.d. Meer  4 -  5 20
19:30 D1 Germ Visser   Gerard Scheerder  4 -  0  7
  B1 Wiebe Valkema   Sytse Leenstra  0 -  7  9
20:00 B2 Germ Wierstra   Jan Overwijk  3 -  2 20
  B2 Theo Faber   Geeske Dijkstra  6 -  7 10
20:30 C2 Ids Postma   Ane de Jong  4 -  5 20
  C1 Symen Boschma   Sieger Dijkstra  0 -  5  9

 

 

Advertenties

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Agenda
za 10 oktober 2020 Oud Papier TOP'63 - NOK
do 15 oktober 2020 Passage ledenavond
za 24 oktober 2020 TOP'63 - SSA Creil-Bant
vr 30 oktober 2020 Ledenvergadering De Laatste Eer
za 7 november 2020 Oud Papier

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

Werkgroep                        Structuurversterking          TenT/A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Oude foto's en ansichten
EMSD Services
EMSD Services
Realisatie TTT software