Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Let op: tijden kunnen tot het laatst toe wijzigen. Blijf deze pagina controleren!

​Deelnemers dienen EEN HALF UUR voor aanvang van hun partij aanwezig te zijn!


Vrijdag 3 februari:

tijd poule naam   naam uitslag beurten
18:30 B1 Tjitte Bouwhuis   Jelle Dijkstra  6 - 8   20
  A1 Henk Joustra   Theo Faber  9 - 2   20
19:00 A2 Pieter de Jager   Meint Bouwhuis 12 - 8   20
  C2 Marten Perridon   Marianne Epema  6 - 3   20
19:30 B2 Ane de Jong   Klaas Douma  5 - 2   20
  B1 Andries de Vries   Tjitte Bouwhuis 10 - 6   16
20:00 A1 Marten v.d. Veen   Henk Joustra  9 - 5   20
  C2 Romke Zijlstra   Marten Perridon  4 - 4   20
20:30 C2 Sieger Dijkstra   Marianne Epema  5 - 3   20
  B2 Sytse Leenstra   Klaas Douma  8 - 8   20

 

Zaterdag 4 februari:

tijd poule naam   naam uitslag beurten
11:30 D2 Henk Soeten   Sybout Reitsma  1 - 2   20
  D2 Angela Nossin   Ate Douma  1 - 2   20
12:00 A2 Uiltje F. de Jong   Age Bouwhuis 11 -8   20
  C1 Germ Visser   Willem Postma  2 - 5   20
12:30 C1 Folkert Visser   Jan W. Douma  3 - 7   20
  D2 Henk Soeten   Angela Nossin  5 - 2   20
13:00 D2 Sybout Reitsma   Ate Douma  6 - 6   15
  C2 Romke Zijlstra   Sieger Dijkstra  6 - 8   18
13:30 A2 Pieter de Jager   Uiltje F. de Jong  11 - 5   20
  A2 Meint Bouwhuis   Age Bouwhuis  7 - 6   20
14:00 C1 Germ Visser   Folkert Visser  3 - 6   20
  C1 Willem Postma   Jan W.Douma  3 - 6   20
14:30 B2 Johan Abma   Ane de Jong 10 - 6   16
  D2 Henk Soeten   Ate Douma  1 - 2   20
15:00 D2 Sybout Reitsma   Angela Nossin  3 - 1   20
  C2 Romke Zijlstra   Marianne Epema  4 - 6   20
15:30 C2 Marten Perridon   Sieger Dijkstra  4 - 7   20
  B1 Andries de Vries   Jan Overwijk  3 - 4   20
16:00 A1 Anne de Jager   Theo Faber  9 - 1   20
  D1 Gerben W. Atsma   Jelle van Netten  6 - 1   11
16:30 B2 Johan Abma   Klaas Douma  3 - 7   20
  B2 Sytse Leenstra   Ane de Jong  3 - 3   20
17:00 B1 Andries de Vries   Jelle Dijkstra  9 - 10   16
  B1 Jan Overwijk   Tjitte Bouwhuis  3 - 7   20
17:30 D1 Dylan v.d. Zee   Germ M. Atsma  6 - 5   20
  C1 Germ Visser   Jan W. Douma  4 - 6   20
18:00 C1 Willem Postma   Folkert Visser  1 - 6   20
  A1 Anne de Jager   Marten v.d. Veen  9 - 13   20
18:30 D1 Gerben W. Atsma   Dylan v.d. Zee  6 - 4   19
  D1 Jelle van Netten   Germ M. Atsma  3 - 6   20
19:00 B2 Johan Abma   Sytse Leenstra  9 - 2   20
  A2 Pieter de Jager   Age Bouwhuis 15 - 7   14
19:30 A2 Uiltje F. de Jong   Meint Bouwhuis 15 - 4   20
  A1 Marten v.d. Veen   Theo Faber  7 - 8   20
20:00 A1 Anne de Jager   Henk Joustra 11 - 8   20
  B1 Jan Overwijk   Jelle Dijkstra  9 -10   19
20:30 D1 Gerben W. Atsma   Germ M. Atsma  6 - 5   19
  D1 Dylan v.d. Zee   Jelle van Netten  6 - 3   18


 

 

 

 

Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
za 10 oktober 2020 Oud Papier TOP'63 - NOK
do 15 oktober 2020 Passage ledenavond
za 24 oktober 2020 TOP'63 - SSA Creil-Bant
vr 30 oktober 2020 Ledenvergadering De Laatste Eer
za 7 november 2020 Oud Papier

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

Werkgroep                        Structuurversterking          TenT/A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Oude foto's en ansichten
EMSD Services
EMSD Services
Realisatie TTT software