Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Voorrondes 2017 (versie 7 d.d. 28 jan. 13:34 uur)

Winnaars voorrondes en loting halvefinales: (Gemiddelden staan bij POULES)

A1

Anne de Jager
Marten v.d. Veen
Henk Joustra
​Theo Faber

A2 Pieter de Jager
Uiltje Fr. de Jong
Meint Bouwhuis
​Age Bouwhuis
B1 Andries de Vries
Jan Overwijk
Tjitte Bouwhuis
​Jelle Dijkstra
B2 Johan Abma
Sytse Leenstra
Ane de Jong
​Klaas Douma
C1 Germ Visser
Willem Postma
Folkert Visser
​Jan Wiebe Douma
C2 Romke Zijlstra
Marten Perridon
Sieger Dijkstra
​Marianne Epema
D1 Gerben W. Atsma
Dylan v.d. Zee
Jelle van Netten
​Germ M. Atsma
D2 Henk Soeten
Sybout Reitsma
Angela Nossin
Ate Douma

 

vrijdag 27 januari:

 
tijd poule naam - naam uitslag
17:00 A2 Marten v.d. Veen   Age Bouwhuis 14 - 6
  A3 Henk Stekelenburg   Henk Joustra   5 - 5
17:30 A3 Pieter de Jager   Johan v.d. Wal 19 - 5
  D2 Tjeerd Epema   Ate Douma  1  - 2
18.00 B2 Klaas Douma   Bouke de Jong  4 -  7
  B1 Niels Hofman   Andries de Vries  2 - 11
18.30 B4 Jelle Dijkstra   Ids Postma  8 - 6
  A1 Meint Bouwhuis   Freddie de Leeuw  5 - 5
19:00 A1 Lammert Hoekstra   Anne de Jager  8 - 11
  B3 Wiebe Valkema   Johan Abma  1 -  9
19:30 B3 Tjitte Bouwhuis   Mirjam v.d. Meer  6 -  6
  B1 Niels Hofman   Ane de Jong  1 -  4
20:00 B1 Lume Paulusma   Andries de Vries  6 -  7
  A2 Marten v.d. Veen   Frank Visser 10 -  5
20:30 C3 Folkert Visser   Romke Zijlstra  3 -  7
  C3 Durk Fopma   Jellie Boschma  5 -  0
21:00 C1 Sieger Dijkstra   Anne Ferwerda  5 -  2
  C1 Grytsje Dijkstra   Jelle Visser  4 -  2

 

zaterdag 28 januari:

tijd poule naam - naam uitslag
10:00 B2 Klaas Douma   Jan Overwijk  5 -  1
  B2 Bouke de Jong   Geeske Dijkstra  4 -  5
10:30 A2 Marten v.d. Veen   Hans v.d. Hoek 10 - 7
  A2 Frank Visser   Age Bouwhuis  5 -15
11:00 D1 Hart Hietkamp   Angela Nossin 2 - 2
  D1 Gerben W. Atsma   Wiesje Visser 10 - 3
11:30 D2 Dylan v.d. Zee   Tjeerd Epema 8 - 1
  D2 Marrit Bruinsma   Ate Douma 1 - 1
12:00 D3 Henk Soeten   Sander Terpstra  2 - 2
  D3 Gea Gras   Jelle van Netten  3 - 4
12:30 C1 Germ Visser   Anne Ferwerda  4 - 4
  C1 Sieger Dijkstra   Jelle Visser  2 - 1
13:00 D1 Wiesje Visser   Angela Nossin  0 - 2
  D1 Hart Hietkamp   Gerben W. Atsma  1 - 1
13:30 C2 Taco Nossin   Marianne Epema  1 - 5
  C2 Willem Postma   Bertus Pelsma  2 - 2
14:00 B2 Jan Overwijk   Geeske Dijkstra  7 - 4
  D2 Marrit Bruinsma   Tjeerd Epema  0 - 5
14:30 C1 Germ Visser   Sieger Dijkstra  2 - 2
  C1 Grytsje Dijkstra   Anne Ferwerda  2 - 0
15:00 A4 Germ Wierstra   Uiltje Fr. de Jong  6 - 8
  A4 Koen Prins   Theo Faber  5 - 8
15:30 C3 Folkert Visser   Durk Fopma  6 - 1
  C3 Romke Zijlstra   Jellie Boschma  3 - 2
16:00 C2 Taco Nossin   Willem Postma  2 - 0
  C2 Marianne Epema   Bertus Pelsma  1 - 7
16:30 C4 Marten Perridon   Fokko v.d. Meer 6 - 4
  C4 Gerard Scheerder   Jan Wiebe Douma 4 - 15
17:00 D2 Dylan v.d. Zee   Marrit Bruinsma 9 - 3
  A2 Frank Visser   Hans v.d. Hoek 13 - 11
17:30 B1 Ane de Jong   Andries de Vries 8 - 7
  B3 Johan Abma   Mirjam v.d. Meer 5 - 2
18:00 A4 Germ Wierstra   Koen Prins 8 -8
  A4 Uiltje Fr. de Jong   Theo Faber 17 - 4
18:30 B3 Wiebe Valkema   Mirjam v.d. Meer  5 - 5
  B3 Johan Abma   Tjitte Bouwhuis  7 - 9
19:00 A3 Henk Stekelenburg   Pieter de Jager  6 - 7
  A3 Henk Joustra   Johan v.d. Wal   8 - 4
19:30 B1 Ane de Jong   Lume Paulusma  9 - 10
  A1 Meint Bouwhuis   Lammert Hoekstra  8 - 7
20:00 A1 Freddie de Leeuw   Anne de Jager  7 - 11
  A2 Age Bouwhuis   Hans v.d. Hoek 12 - 6
20:30 C4 Marten Perridon   Gerard Scheerder  9 - 3
  C4 Fokko v.d. Meer   Jan Wiebe Douma  4 - 3
21:00 D4 Riekje v.d. Wal   Germ M. Atsma  4 - 2
  D4 Ellen Nagelhout   Sybout Reitsma  1 - 8

 

zondag 29 januari:

tijd poule naam - naam uitslag
11:00 D3 Henk Soeten   Gea Gras  3 - 2
  D3 Sander Terpstra   Jelle van Netten  0 - 3
11:30 C4 Marten Perridon   Jan Wiebe Douma  5 - 5
  C4 Fokko v.d. Meer   Gerard Scheerder  2 - 4
12:00 D2 Dylan v.d. Zee   Ate Douma  3 - 4
  C1 Germ Visser   Jelle Visser  5 - 4
12:30 C1 Sieger Dijkstra   Grytsje Dijkstra  3 - 3
  D1 Hart Hietkamp   Wiesje Visser  
13:00 D1 Gerben W. Atsma   Angela Nossin  5 - 4
  B2 Klaas Douma   Geeske Dijkstra  3 - 3
13:30 B2 Jan Overwijk   Bouke de Jong  4 - 2
  D3 Henk Soeten   Jelle van Netten  4 - 3
14:00 D3 Sander Terpstra   Gea Gras  2 - 3
  C1 Anne Ferwerda   Jelle Visser  1 - 4
14:30 C1 Germ Visser   Grytsje Dijkstra  6 - 3
  B3 Wiebe Valkema   Tjitte Bouwhuis   4 - 3
15:00 B4 Sytse Leenstra   Theo Bouwhuis  5 - 4
  C2 Taco Nossin   Bertus Pelsma  1 - 8
15:30 C2 Marianne Epema   Willem Postma  4 - 4
  D4 Riekje v.d. Wal   Ellen Nagelhout  2 - 2
16:00 D4 Germ M. Atsma   Sybout Reitsma  5 - 2
  B4 Jelle Dijkstra   Sytse Leenstra  8 - 14
16:30 B4 Ids Postma   Theo Bouwhuis  8 - 6
  B1 Niels Hofman   Lume Paulusma  8 - 6
17:00 C3 Folkert Visser   Jellie Boschma  5 - 6
  C3 Romke Zijlstra   Durk Fopma  4 - 3
17:30 A4 Germ Wierstra   Theo Faber  3 - 14
  A4 Uiltje Fr. de Jong   Koen Prins  9 - 6
18:00 D4 Riekje v.d. Wal   Sybout Reitsma  3 - 6
  D4 Ellen Nagelhout   Germ M. Atsma  2 - 3
18:30 A3 Henk Stekelenburg   Johan v.d. Wal  3 - 11
  A3 Henk Joustra   Pieter de Jager  7 - 15
19:00 A1 Meint Bouwhuis   Anne de Jager  9 - 9
  A1 Freddie de Leeuw   Lammert Hoekstra  8 - 7
19:30 B4 Jelle Dijkstra   Theo Bouwhuis 10 - 6
  B4 Ids Postma   Sytse Leenstra  5 - 6
Advertenties

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Agenda
za 22 februari 2020 Fordivedaesje
do 27 februari 2020 Soos 'Bliuw Warber'
vr 28 februari 2020 Bingo
za 29 februari 2020 Kinderdisco
za 14 maart 2020 Oud Papier Repaircafé

Enquête herstart

BSO in Top & Twel

------------------------------

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Vier het leven
Vier het leven
Us Untwyk
Us Untwyk
Realisatie TTT software