Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Gemiddelden 2018:

/uploads_verenigingen/47/gemiddelde%20lijst%202018.pdf

 

poule spelers w.p. gem. poule spelers w.p. gem.
A1

Henk Joustra
Johan v.d. Wal
Age Bouwhuis
​Hans v.d. Hoek

2

6

2

2

0,250

0,667

0,450

0,417

A3 Uiltje Fr. de Jong
Sytse Leenstra (*)
​Sieb Hofstede
​Lammert Hoekstra

6

1

3

2

0,667

0,333

0,183

0,250

A2 Jelle Dijkstra
Frank Visser
Koen Prins
​Theo Faber

5

3

2

2

0,400

0,350

0,217

0,333

A4 Lume Paulusma
Marten v.d. Veen
Pieter de Jager
​Anne de Jager

6

1

4

1

0,467

0,450

0,567

0,450

 

poule spelers w.p. gem. poule spelers w.p. gem.
B1

Theo Bouwhuis(ziek)
Germ Wierstra
Geeske Dijkstra
Andries de Vries

2

2

2

6

0,300

0,200

0,100

0.400

B3 Tjitte Bouwhuis
Henk Stekelenburg
Freddie de Leeuw

1

4

7

 

0,300

0,467

0,433

 

B2 Ids Postma
Meint Bouwhuis
​​Geart Fabriek

5

1

6

0,433

0,283

0,433

B4 Bouke de Jong
Jan Overwijk
Ane de Jong
​Johan Abma

4

3

1

4

0,183

0,300

0,150

0,200

 

poule spelers w.p. gem. poule spelers w.p. gem.
C1 Fokke Lanting (ziek)
Romke Zijlstra 
​Gerard Scheerder
Bertus Pelsma

6

2

1

3

0,300

0,217

0,100

0,150

C3 Klaas Douma
Folkert Visser
Sieger Dijkstra
Gerben W. Atsma

2

6

2

2

0,183

0,283

0,217

0,283

C2 Cor v.d. Meer (**)
Fokko v.d. Meer
Geert Atsma
​Symen Boschma

2

6

3

1

0,283

0,300

0,167

0,200

C4 Uiltje G. de Jong
Niels Hofman
Mirjam v.d. Meer
​Marten Perridon

6

0

4

2

0,267

0,183

0,183

0,133

 

poule spelers w.p. gem. poule spelers w.p. gem.
D1 Anne Ferwerda
​Tjeerd Epema
Jelle Visser
Grytsje Dijkstra

2

2

6

2

0,183

0,183

0,383

0,233

D3 Sander Terpstra
​Angela Nossin
​Johannes Feenstra
Riekje v.d. Wal

 

3

0

3

 

0,075

0,050

0,125

D2 Taco Nossin
Marianne Epema
Germ M. Atsma
Henk Soeten

2

2

2

6

0,167

0,250

0,200

0,283

D4 Marrit Bruinsma
Wiesje Visser
Jelle van Netten
Ate Douma

2

0

 5

 5

0,100

0,050

 0,167

 0,217

D5 Gea Gras
Willem Postma
Hart Hietkamp
​Jellie Boschma

4

6

2

0

0,250

0,217

0,100

0,100

 

* = Wild Card  (opgave Sieb en Lammert - gunde Sytse met het betere gemiddelde de halvefinale)

** = Wild Card 2 (door ziektes en verhindering geselecteerd op beste gemiddelde van de B-poule)

 

Advertenties

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Agenda
za 22 februari 2020 Fordivedaesje
do 27 februari 2020 Soos 'Bliuw Warber'
vr 28 februari 2020 Bingo
za 29 februari 2020 Kinderdisco
za 14 maart 2020 Oud Papier Repaircafé

Enquête herstart

BSO in Top & Twel

------------------------------

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Vier het leven
Vier het leven
Us Untwyk
Us Untwyk
Realisatie TTT software