Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Winnaars voorrondes en loting halvefinales: (gemiddelden en winstpunten staan bij Poules)
 

Vrijdag 26 januari:
 

tijd poule naam - naam uitslag
16:00 B1 Theo Bouwhuis - Andries de Vries  8 - 10
  C3 Klaas Douma - Sieger Dijkstra  6 - 3
16:30 D1 Jelle Visser - Grytsje Dijkstra  12 - 4
  A2 Jelle Dijkstra - Frank Visser  7 - 7
17:00 B4 Bouke de Jong - Jan Overwijk  6 - 4
  C4 Mirjam v.d. Meer - Marten Perridon  4 - 1
17:30 D1 Anne Ferwerda - Tjeerd Epema  3 - 4
  B1 Theo Bouwhuis - Germ Wierstra  8 - 5
18:00 A3 Uiltje Fr. de Jong - Lammert Hoekstra  9 - 6
  C2 Cor v.d. Meer - Symen Boschma  9 - 6
18:30 C2 Fokko v.d. Meer - Geert Atsma  6 - 3
  B2 Ids Postma - Meint Bouwhuis  6 - 6
19:00 A2 Frank Visser - Theo Faber 10 - 6
  C4 Uiltje G. de Jong - Marten Perridon  4 - 3
19:30 B4 Jan Overwijk - Ane de Jong  5 - 5
  D4 Wiesje Visser - Ate Douma  2 - 5
20:00 A3 Sytse Leenstra - Sieb Hofstede  6 - 6
  C2 Cor v.d. Meer - Fokko v.d. Meer  5- 6 
20:30 C2 Geert Atsma - Symen Boschma  3 - 3
  B1 Germ Wierstra - Andries de Vries  4 - 6
21:00 C3 Klaas Douma - Folkert Visser  2 - 3
  B2 Ids Postma - Meint Bouwhuis  6 - 4
21:30 C4 Niels Hofman - Marten Perridon  3 - 4
  B3 Tjitte Bouwhuis - Freddie de Leeuw  6 - 6

 

Zaterdag 27 januari:
 

tijd poule naam - naam uitslag
10:30 A1 Henk Joustra   Age Bouwhuis  3 - 9
  B3 Henk Stekelenburg   Freddie de Leeuw  5 - 6
11:00 B2 Ids Postma   Geart Fabriek 10 - 9
  B4 Bouke de Jong   Ane de Jong  4 - 3
11:30 D3 Sander Terpstra   Johannes Feenstra  3 - 5
  C1 Fokke Lanting   Romke Zijlstra  5 - 4
12:00 B4 Jan Overwijk   Johan Abma  9 - 5
  A1 Henk Joustra   Johan v.d. Wal  2 - 13
12:30 C1 Gerard Scheerder   Bertus Pelsma  1 - 1
  A2 Koen Prins   Theo Faber  4 - 5
13:00 B3 Henk Stekelenburg   Freddie de Leeuw  7 - 8
  C4 Uiltje G. de Jong   Niels Hofman  9 -5
13:30 A1 Henk Joustra   Hans v.d. Hoek 10 - 6
  D5 Gea Gras   Hart Hietkamp  4 - 2
14:00 D5 Willem Postma   Jellie Boschma  4 - 2
  A2 Jelle Dijkstra   Theo Faber 11 - 9
14:30 A2 Frank Visser   Koen Prins  4 - 6
  C3 Folkert Visser   Sieger Dijkstra  7 - 5
15:00 D4 Marrit Bruinsma   Ate Douma  2 - 4
  A4 Anne de Jager   Pieter de Jager  8 -12
15:30 A4 Lume Paulusma   Marten v.d. Veen  6 -5
  D5 Gea Gras   Willem Postma  4 - 5
16:00 D5 Hart Hietkamp   Jellie Boschma  2 - 1
  D4 Marrit Bruinsma   Jelle van Netten  1 - 2
16:30 A3 Uiltje Fr. de Jong   Sytse Leenstra 19 - 10
  C3 Klaas Douma   Gerben W. Atsma  3 - 9
17:00 C2 Cor v.d. Meer   Geert Atsma  3 - 4
  A3 Sieb Hofstede   Lammert Hoekstra  3 - 2
17:30 C1 Fokke Lanting   Gerard Scheerder  7 - 2
  C1 Romke Zijlstra   Bertus Pelsma  4 - 5
18:00 D5 Gea Gras   Jellie Boschma  7 - 3
  A4 Lume Paulusma   Pieter de Jager 10 - 5
18:30 D4 Marrit Bruinsma   Wiesje Visser   3 - 1
  D5 Willem Postma   Hart Hietkamp   4 - 2
19:00 A4 Marten v.d. Veen   Anne de Jager  8 - 8
  B2 Ids Postma   Geart Fabriek   4 - 5
19:30 A3 Uiltje Fr. de Jong   Sieb Hofstede 12 - 2
  D4 Wiesje Visser   Jelle van Netten  0 - 4
20:00 A1 Johan v.d. Wal   Hans v.d. Hoek 13 - 9
  B4 Ane de Jong   Johan Abma  1 - 2


Zondag 28 januari:
 

tijd poule naam - naam uitslag
11:00 D2 Taco Nossin   Marianne Epema  5 - 3
  D2 Germ M. Atsma   Henk Soeten  3 - 5
11:30 D1 Anne Ferwerda   Jelle Visser  2 - 8
  D1 Tjeerd Epema   Grytsje Dijkstra  5 - 8
12:00 D3 Johannes Feenstra   Riekje v.d. Wal  1 - 4
  A1 Age Bouwhuis   Hans v.d. Hoek  7 - 10
12:30 B1 Germ Wierstra   Geeske Dijkstra  3 - 2
  B3 Tjitte Bouwhuis   Freddie de Leeuw  2 - 6
13:00 D1 Anne Ferwerda   Grytsje Dijkstra  6 - 2
  D1 Tjeerd Epema   Jelle Visser  2 - 3
13:30 B4 Bouke de Jong   Johan Abma  1 - 5
  C1 Fokke Lanting   Bertus Pelsma  6 - 3
14:00 C1 Romke Zijlstra   Gerard Scheerder  5 - 4
  D3 Sander Terpstra   Angela Nossin  2 - 3
14:30 A2 Jelle Dijkstra   Koen Prins  6- 3
  B2 Meint Bouwhuis   Geart Fabriek  3 - 5
15:00 C3 Sieger Dijkstra   Gerben W. Atsma  5 - 2
  C4 Uiltje G. de Jong   Mirjam v.d. Meer  3 - 2
15:30 B1 Geeske Dijkstra   Andries de Vries  1 - 8
  B2 Taco Nossin   Germ M. Atsma  3 - 5
16:00 D2 Marianne Epema   Henk Soeten  1 - 4
  A1 Johan v.d. Wal   Age Bouwhuis 14 - 11
16:30 B2 Meint Bouwhuis   Geart Fabriek  4 -7
  B3 Tjitte Bouwhuis   Henk Stekelenburg  4 - 8
17:00 D3 Angela Nossin   Riekje v.d. Wal  1 - 1
  B1 Theo Bouwhuis   Geeske Dijkstra  2 - 3
17:30 C3 Folkert Visser   Gerben W. Atsma  7 - 6
  C4 Niels Hofman   Mirjam v.d. Meer  3 - 5
18:00 C2 Fokko v.d. Meer   Symen Boschma  6 - 3
  A3 Sytse Leenstra   Lammert Hoekstra  4 - 7
18:30 D3        
  A4 Lume Paulusma   Anne de Jager 12 - 11
19:00 A4 Marten v.d. Veen   Pieter de Jager 14 - 17
  B3 ​Tjitte Bouwhuis   Henk Stekelenburg  6 - 8
19:30 D2 Taco Nossin   Henk Soeten  3 - 8
  D2 Marianne Epema   Germ M. Atsma 11 - 4
20:00 D3 Angela Nossin   Johannes Feenstra  2 - 1
  D4 Jelle van Netten    Ate Douma  4 - 4

 

Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
zo 27 mei 2018 Avondzangdienst
za 2 juni 2018 Oud Papier Open Dorpen Route
do 7 juni 2018 Opening Dorpsfeesten
vr 8 juni 2018 Kinderfeesten
za 9 juni 2018 Dorpsfeesten

  Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

 

------------------------------

 

    Zaterdag 2 juni

  Open Dorpen route

 

    Kom mar del yn

       Top & Twel

 

 

Uitgelicht
Bruidsboutique Mari Anna
Bruidsboutique Mari Anna
Shantykoor "Top & Twel Sjongers"
Shantykoor "Top & Twel Sjongers"
Realisatie TTT software