Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Let op: tijden kunnen tot het laatst toe wijzigen. Blijf deze pagina controleren!
​Deelnemers dienen EEN HALF UUR voor aanvang van hun partij aanwezig te zijn!

 

     w.p.  Gem      w.p.  Gem 
A1

Jelle Dijkstra 
Uiltje Fr. de Jong
Pieter de Jager
​Age Bouwhuis

 4  

2

6

0

 0,367

 0,433

 0,732

0,304

A2 Johan v.d. Wal
Lume Paulusma 
Sytse Leenstra
​Frank Visser

6

0

2

4

 0,927

0,250

0,352

0,333

B1

Geart Fabriek
Andries de Vries
Henk Stekelenburg
​Bouke de Jong

4

2

4

2

0,367

0,317

 0,383

 0,250

B2 Freddie de Leeuw
Johan Abma
Ids Postma
Germ Wierstra

5

2

0

5

0,407

 0,185

0,150

0,267

C1 Folkert Visser
Cor v.d. Meer
Mirjam v.d. Meer
​Geert Atsma

2

2

4

4

0,183

0,200

0,233

0,283

C2 Uiltje G. de Jong
Fokko v.d. Meer
Bertus Pelsma
​Germ W. Atsma

2

2

2

6

0,167

0,250

0,182

0,364

D1 Ate Douma
Jelle Visser
Henk Soeten
​Gea Gras

2

6

2

2

0,098

 0,327

0,298

0,172

D2 Riekje v.d. Wal
Willem Postma
​Grytsje Dijkstra
Marianne Epema

4

0

6

2

0,169

0,050

0,271

0,133

 

Vrijdag 2 februari:
 

tijd poule naam - naam uitslag beurten
      -      
16:30 A1 Jelle Dijkstra - Uiltje Fr. de Jong  9 - 5  20
  C2 Uiltje G. de Jong   Fokko v.d. Meer  5 - 3  20
17:00 B1 Andries de Vries - Bouke de Jong  9 -3  20
  D2 Grytsje Dijkstra - Marianne Epema  4 - 2  20
17:30 A1 Pieter de Jager - Age Bouwhuis  15 - 5  16
  A2 Johan v.d. Wal - Frank Visser  15 - 3  14
18:00 C2 Uiltje G. de Jong - Gerben W. Atsma  3 - 4  20
  C1 Cor v.d. Meer - Mirjam v.d. Meer  3 - 5  20
18:30 D2 Willem Postma - Grytsje Dijkstra  0 - 6   15
  D1 Ate Douma - Jelle Visser  2 - 6  12
19:00 A2 Johan v.d. Wal - Sytse Leenstra  15 - 4  14
  B1 Geart Fabriek - Bouke de Jong  8 - 6  20
19:30 C1 Mirjam v.d. Meer - Geert Atsma  4 - 6  20
  B2 Freddie de Leeuw - Johan Abma  10 - 3   14
20:00 D2 Willem Postma - Marianne Epema   2 - 4  20
  A2 Lume Paulusma - Sytse Leenstra   7 - 9  20


Zaterdag 3 februari:
 

tijd poule naam - naam uitslag beurten
11:30 A2 Johan v.d. Wal - Lume Paulusma 14 - 1  20
  D1 Jelle Visser - Henk Soeten  5 - 4  20
12:00 B2 Johan Abma - Germ Wierstra  2 - 6  20
  C1 Folkert Visser - Mirjam v.d. Meer  3 - 5  20
12:30 A1 Uiltje Fr. de Jong - Pieter de Jager 11 - 15  20
  D1 Jelle Visser - Gea Gras  6 - 4  20
13:00 B1 Henk Stekelenburg - Bouke de Jong  5 - 6  20
  A2 Lume Paulusma - Frank Visser  7 - 8  20
13:30 D2 Riekje v.d. Wal - Willem Postma  2 - 1  20
  B2 Freddie de Leeuw - Ids Postma  7 - 3  20
14:00 C1 Folkert Visser - Geert Atsma  3 - 5  20
  C2 Fokko v.d. Meer - Bertus Pelsma  6 - 3  20
14:30 A1 Uiltje Fr. de Jong - Age Bouwhuis 10 - 8  20
  D2 Riekje v.d. Wal - Grytsje Dijkstra  4 - 6  19
15:00 B2 Johan Abma - Ids Postma  5 - 3  20
  A1 Jelle Dijkstra - Pieter de Jager  6 - 11  20
15:30 C1 Folkert Visser - Cor v.d. Meer  5 - 2  20
  B2 Freddie de Leeuw - Germ Wierstra  5 - 5  20
16:00 D1 Ate Douma - Henk Soeten  0 - 6  9
  D2 Riekje v.d. Wal - Marianne Epema  4 - 2  20
16:30 D1 Henk Soeten - Gea Gras  4 - 6  18
  B1 Geart Fabriek - Henk Stekelenburg  7 - 8  20
17:00 C2 Bertus Pelsma - Gerben W. Atsma  3 - 8  15
  A2 Sytse Leenstra - Frank Visser  6 - 7  20
17:30 C1 Cor v.d. Meer - Geert Atsma  7 - 6  20
  C2 Fokko v.d. Meer - Gerben W. Atsma  6 -8   16
18:00 B1 Andries de Vries - Henk Stekelenburg  4 - 10  20
  C2 Uiltje G. de Jong - Bertus Pelsma  2 - 4  20
18:30 B1 Geart Fabriek - Andries de Vries  7 - 6   20
  D1 Ate Douma - Gea Gras  2 - 0  20
19:00 A1 Jelle Dijkstra - Age Bouwhuis  7 - 4  20
  B2 Ids Postma   Germ Wierstra  3 - 5   20

 

Advertenties

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Agenda
za 24 februari 2018 Repaircafé TOP'63 1 - SDS 1 Kinderdisco
za 3 maart 2018 Oud Papier Schrijfgalerie
za 10 maart 2018 TOP'63 1 - Heerenveense Boys 1

Foto's en ferhalen fan eartiids oer Top & Twel mei elkoar diele?

 

 

Sjoch op Facebook:

'De Streek fan Toppenhuzen en Twellegea bylâns'.

 

 

Uitgelicht
Wat dacht je wat
Wat dacht je wat
Bint makelaardij
Bint makelaardij
Realisatie TTT software