Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


De winnaars van het toernooi 2018 zijn: (met dank aan Hester Kornelis voor de foto's)

A-poule 1. Johan v.d. Wal
2. Pieter de Jager
3. Frank Visser
​4. Jelle Dijkstra
     
B-poule 1. Freddie de Leeuw
2. Germ Wierstra
3. Henk Stekelenburg
​4. Geart Fabryk
     
C-poule 1. Germ W. Atsma
2. Fokko v.d. Meer
3. Geert Atsma
​4. Mirjam v.d. Meer
     
D-poule 1. Jelle Visser
2. Grytsje Dijkstra
3. Riekje v.d. Wal
4. Henk Soeten

 

 

Kruisfinales:  Starten om 13:00!
 

 Tijd poule naam - naam pt uitslag beurten
13:00 D  Jelle Visser -  Riekje vd Wal 7  7 - 4  25
  D  Grytsje Dijkstra -  Henk Soeten 7  7 - 6  33
±13:30 C  Germ W. Atsma -  Mirjam vd Meer 10  10 - 6  32
  C  Geert Atsma -  Fokko vd Meer 10  7 - 10   28
±14:15 B  Henk Stekelenburg -  Germ Wierstra 15  13-15  43
  B  Freddy de Leeuw -  Geart Fabriek 15 15 -12  45
±15:00 A  Pieter de Jager -  Frank Visser 25 25 - 23  64
  A  Johan vd Wal -  Jelle Dijkstra 25 25 -14  48

 

Wedstrijden om de 1e en 2e plaats worden gespeeld op voorste biljart.
 

 Tijd poule naam - naam pt uitslag beurten
±16:00 D  Jelle Visser -  Grytsje Dijkstra  7    7 - 3  31
±18:00 C  Fokko vd Meer -  Germ W. Atsma 10  4 - 10   37
±19:00 B  Germ Wierstra -  Freddy de Leeuw 15  9 - 15  30
±20:00 A  Johan v/d Wal -  Pieter de Jager 25  25 - 23  36


​Wedstrijden om de 3e en 4e plaats worden gespeeld op achterste biljart.
 

 Tijd poule naam - naam pt uitslag beurten
±16:00 D  Riekje vd Wal -  Henk Soeten 6  6 - 4  26
±16:45 C  Geert Atsma -  Mirjam vd Meer 8  7-7 (3-1)*  30 (8)*
±17:30 B  Henk Stekelenburg -  Geert Fabriek 10  7-7 (4-1)*

 30 (4)*

±18:30 A  Jelle Dijkstra -  Frank Visser 15  13 -15  26

 

* verlenging

 

Advertenties

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Agenda
za 22 februari 2020 Fordivedaesje
do 27 februari 2020 Soos 'Bliuw Warber'
vr 28 februari 2020 Bingo
za 29 februari 2020 Kinderdisco
za 14 maart 2020 Oud Papier Repaircafé

Enquête herstart

BSO in Top & Twel

------------------------------

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Vier het leven
Vier het leven
Us Untwyk
Us Untwyk
Realisatie TTT software