Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Door ziekte veel verschuivingen!

Iedereen even goed kijken waneer ze moeten!! 

 

Indeling in PDF formaat Met de voorkeuren erbij.

 

Vrijdag 25 januari          
18:00 B4 Dylan vd Zee  -  Meint Bouwhuis   6  -    5
  B3 Fokke Lanting  -  Cor vd Meer   6  -    3
18:30 A1 Johan vd Wal  -  Geart Fabriek  10  -    4
  B1 Germ Wierstra  -  Symen Boschma  13  -    9
19:00 D1 Wiesje Visser  -  Machteld Kornelis   2  -    4
  A3 Marten vd Veen  -  Jelle Dijkstra   4  -    5
19:30 A2 Freddie de Leeuw  -  Age Bouwhuis   9  -    5
  D3 Tjeerd Epema  -  Jellie Boschma   1  -    1
20:00 C3 Bouke de Jong  -  Sieger Dijkstra   1  -    6
  A1 Lume Paulusma  -  Henk Stekelenburg   1  -    7
20:30 D1 Wybe de Jong  -  Gerrit L Atsma   5  -    2
  B3 Cor vd Meer  -  Theo Bouwhuis   7  -    5
21:00 A4 Frank Visser  -  Pieter de Jager   9  -   14
  B1 Germ Wierstra  -  Ids Postma   6  -    8
21:30 A3 Anne de Jager  -  Theo Faber  19  -    7
  A4 Andries de Vries  -  Uiltje Fr de Jong   3  -    9
               
Zaterdag 26 Januari          
11:00 B2 Lammert Hoekstra  -  Johan Abma  11  -    5
  B1 Ids Postma  -  Jan Overwijk   8  -    5
11:30 D1 Wiesje Visser  -  Gerrit L Atsma   3  -    5
  A4 Frank Visser  -  Andries de Vries  18  -    8
12:00 A2 Hans vd Hoek  -  Koen Prins  15  -    7
  D3 Taco Nossin  -  Jellie Boschma   4  -    2
12:30 C1 Henk Soeten  -  Jelle Visser   9  -    8
  B2 Sieb Hofstede  -  Johan Abma   8  -    5
13:00 B1 Symen Boschma  -  Jan Overwijk   3  -    3
  C2 Geeske Dijkstra  -  Grytsje Dijkstra   4  -    0
13:30 A4 Frank Visser  -  Uiltje Fr de Jong   5  -   11
  B4 Tjitte Bouwhuis  -  Dylan vd Zee   2  -    5
14:00 A3 Theo Faber  -  Jelle Dijkstra   2  -    5
  B2 Sieb Hofstede  -  Lammert Hoekstra   3  -    13
14:30 C3 Sieger Dijkstra  -  Jelle van Netten   4  -    1
  B1 Symen Boschma  -  Ids Postma   2  -    12
15:00 A2 Age Bouwhuis  -  Hans vd Hoek   4  -    9
  D3 Taco Nossin  -  Tjeerd Epema   3  -    3
15:30 B4 Tjitte Bouwhuis  -  Dick Venema   5  -    2
  A4 Uiltje Fr de Jong  -  Pieter de Jager  16  -   13
16:00 B2 Lammert Hoekstra  -  Jan Wiebe Douma   9  -    8
  C4 Gea Gras  -  Ane de Jong   2  -    8
16:30 C3 Bouke de Jong  -  Jelle van Netten   1  -    0
  D2 Johannes Feenstra   Pier vd Meer   2  -    2
17:00 D3 Angela Nossin  -  Jellie Boschma   2  -    1
  C2 Bertus Pelsma  -  Grytsje Dijkstra   1  -    2
17:30 A2 Freddie de Leeuw  -  Hans vd Hoek   5  -    6
  C2 Klaas Douma  -  Geeske Dijkstra   4  -    2
18:00 B4 Dylan vd Zee  -  Dick Venema   3  -    3
  A3 Anne de Jager  -  Marten vd Veen   11  -    10
18:30 D2 Pier vd Meer   Germ M Atsma   3  -    4
  A1 Geart Fabriek  -  Lume Paulusma   5  -   2 
19:00 C4 Mirjam v/d Meer  -  Gerben W Atsma   4  -    3
  C1 Fokko v/d Meer  -  Henk Soeten   12  -    7
19:30 B2 Sieb Hofstede  -  Jan Wiebe Douma   15  -    3
  C2 Klaas Douma  -  Grytsje Dijkstra   3  -    7
20:00 B3 Sytse Leenstra  -  Theo Bouwhuis   8  -    4
  A1 Johan vd Wal  -  Lume Paulusma   11  -    4
20:30 D2 Ruurd Veldhuis   Germ M Atsma   1  -    2
  C4 Gea Gras  -  Gerben W Atsma   2  -    10
21:00 A3 Anne de Jager  -  Jelle Dijkstra   13  -    2
  C2 Bertus Pelsma  -  Klaas Douma   1  -    7
               
Zondag 27 Januari          
12:00 B1 Germ Wierstra  -  Jan Overwijk   10  -    7
  D1 Wiesje Visser  -  Wybe de Jong   5  -    0
12:30 B3 Fokke Lanting  -  Theo Bouwhuis   8  -    5
  D2 Anne Ferwerda   Ruurd Veldhuis   3  -    0
13:00 C1 Fokko v/d Meer  -  Jelle Visser   5  -    1
  A4 Andries de Vries  -  Pieter de Jager   2  -    20
13:30 C4 Mirjam v/d Meer  -  Gea Gras   2  -    3
  C1 Willem Postma  -  Henk Soeten   4  -    4
14:00 D1 Machteld Kornelis  -  Gerrit L Atsma   4  -    3
  B3 Sytse Leenstra  -  Fokke Lanting   6  -    4
14:30 C3 Romke Zijlstra  -  Sieger Dijkstra   4  -    2
  B2 Jan Wiebe Douma  -  Johan Abma   6  -    8
15:00 D2 Johannes Feenstra   Germ M Atsma   0  -   3 
  D2 Anne Ferwerda   Pier vd Meer   2  -    11
15:30 A1 Geart Fabriek  -  Henk Stekelenburg   3  -    11
  B3 Sytse Leenstra  -  Cor vd Meer   7  -    4
16:00 A2 Age Bouwhuis  -  Koen Prins   7  -    7
  C1 Willem Postma  -  Fokko v/d Meer   2  -    2
16:30 C4 Gerben W Atsma  -  Ane de Jong   6  -    8
  C3 Bouke de Jong  -  Romke Zijlstra   5  -    5
17:00 D3 Tjeerd Epema  -  Angela Nossin   3  -    3
  B4 Dick Venema  -  Meint Bouwhuis   4  -    7
17:30 C2 Bertus Pelsma  -  Geeske Dijkstra   3  -    2
  D2 Pier vd Meer   Ruurd Veldhuis   5  -    1
18:00 D2 Anne Ferwerda   Johannes Feenstra   7  -    2
  A1 Johan vd Wal  -  Henk Stekelenburg   7  -    7
18:30 A2 Freddie de Leeuw  -  Koen Prins   10  -    7
  A3 Theo Faber  -  Marten vd Veen   5  -    20
19:00 C1 Willem Postma  -  Jelle Visser   2  -    0
  C3 Romke Zijlstra  -  Jelle van Netten   4  -    4
19:30 C4 Mirjam v/d Meer  -  Ane de Jong   3  -    4
  D2 Anne Ferwerda   Germ M Atsma   0  -    2
20:00 B4 Tjitte Bouwhuis  -  Meint Bouwhuis   3  -    1
  D3 Taco Nossin  -  Angela Nossin   5  -    2
20:30 D1 Machteld Kornelis  -  Wybe de Jong   3  -    1
  D2 Johannes Feenstra   Ruurd Veldhuis   1  -    2

 

Angela Nossin en Tjeerd Epema hadden de zelfde aantal Wedstrijdpunten, Gemiddelde, Onderling resultaat, en de zelfde De hoogste serie.. 
En mochten om 21:00 nog een Play-off spelen waarbij Tjeerd met 2-0 won van Angela.

 

 
Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
wo 11 december 2019 Inloopavond werkgroep A7
do 12 december 2019 Soos 'Bliuw Warber'
za 14 december 2019 TOP'63 - NOK Muzikaal Kerstdiner
do 19 december 2019 Kerstviering met broodmaaltijd Passage
za 21 december 2019 Kerstfeest in het Café

**De mogelijkheid tot opgave voor het Muzikaal Kerstdiner is verlengd tot maandag 9 december 12:00 uur**

 

 

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Enquête Structuurversterking Top en Twel

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

Uitgelicht
Verklaring straatnamen
Bruidsboutique Mari Anna
Bruidsboutique Mari Anna
Realisatie TTT software