Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Indeling Halve Finales 

 

A1   W.P. Gem. A2   W.P. Gem.
1 Pieter de Jager 6 0,732 1 Uiltje Fr de Jong 6 0,636
2 Johan vd Wal 2 0,607 2 Hans vd Hoek 4 0,382
3 Anne de Jager 2 0,429 3 Jelle Dijkstra 2 0,300
4 Koen Prins  2 0,321 4 Henk Stekenburg 0 0,350
               
B1   W.P. Gem. B2   W.P. Gem.
1 Ids Postma 4 0,472 1 Lammert Hoekstra 4 0,300
2 Sytse Leenstra 4 0,322 2 Dylan vd Zee 4 0,267
3 Sieb Hofstede 2 0,317 3 Germ Wierstra 2 0,333
4 Tjitte Bouwhuis 2 0,259 4 Fokke Lanting 2 0,317
               
C1   W.P. Gem. C2   W.P. Gem.
1 Gerben W Atsma 5 0,283 1 Ane de Jong 4 0,333
2 Grytsje Dijkstra 5 0,250 2 Sieger Dijkstra 4 0,275
3 Romke Zijlstra 2 0,233 3 Klaas Douma 4 0,250
4 Fokko v/d Meer 0 0,117 4 Willem Postma 0 0,100
               
D1   W.P. Gem. D2   W.P. Gem.
1 Taco Nossin 5 0,203 1 Gerrit L Atsma 5 0,207
2 Anne Ferwerda 3 0,133 2 Germ M Atsma 4 0,183
3 Pier vd Meer 2 0,186 3 Tjeerd Epema 3 0,214
4 Machteld Kornelis 2 0,083 4 Wiesje Visser 0 0,103

 

Maximale Beurten 20.

A -> 15 punten is uit.

B -> 10 punten is uit.

C -> 8 punten is uit.

D -> 6 punten is uit.

 

Vrijdag 1 februari     Beurten      
18:00 B2 Dylan vd Zee - Germ Wierstra 20   4 -  10
  D1 Pier vd Meer - Anne Ferwerda 20   3 -   5
18:30 A2 Uiltje Fr de Jong - Jelle Dijkstra 20   6 -   4
  B1 Ids Postma - Sieb Hofstede 20   6 -   5
19:00 D2 Gerrit L Atsma - Tjeerd Epema 18   6 -   2
  C1 Fokko v/d Meer - Grytsje Dijkstra 20   2 -   3
19:30 A1 Johan vd Wal - Pieter de Jager 20   8 -   13
  B1 Ids Postma - Sytse Leenstra 19   9 -   10
20:00 D1 Machteld Kornelis - Pier vd Meer 20   1 -   4
  C1 Fokko v/d Meer   Romke Zijlstra 20   2 -   5
20:30 D2 Germ M Atsma - Tjeerd Epema 20   4 -   4
  C2 Ane de Jong   Sieger Dijkstra 11   8 -   1
                 
Zaterdag 2 februari     Beurten      
13:00 A1 Johan vd Wal - Anne de Jager 20   11 -   12
  B1 Sieb Hofstede - Tjitte Bouwhuis 20   5 -   6
13:30 A2 Henk Stekelenburg - Jelle Dijkstra 20   6 -   9
  D2 Tjeerd Epema - Wiesje Visser 18   6 -   5
14:00 C2 Klaas Douma   Sieger Dijkstra 20   3 -   6
  A1 Johan vd Wal - Koen Prins  16   15 -   1
14:30 C1 Romke Zijlstra   Grytsje Dijkstra 20   5 -   6
  B2 Germ Wierstra - Fokke Lanting 20   5 -   8
15:00 D1 Taco Nossin - Anne Ferwerda 20   3 -   3
  D2 Gerrit L Atsma - Wiesje Visser 20   2 -   1
15:30 B1 Ids Postma - Tjitte Bouwhuis 14   10 -   6
  C2 Willem Postma   Sieger Dijkstra 20   2 -   7
16:00 A1 Koen Prins  - Anne de Jager 20   8 -   7
  B2 Lammert Hoekstra - Fokke Lanting 20   8 -   5
16:30 C1 Romke Zijlstra   Gerben W Atsma 20   4 -   5
  C1 Grytsje Dijkstra - Gerben W Atsma 20   6 -   6
17:00 D1 Machteld Kornelis - Anne Ferwerda 20   4 -   0
  A1 Koen Prins  - Pieter de Jager 20   9 -   13
17:30 B2 Lammert Hoekstra - Germ Wierstra 20   7 -   5
  B1 Sytse Leenstra - Sieb Hofstede 20   6 -   9
18:00 C1 Fokke vd Meer - Gerben W Atsma 20   3 -   6
  D1 Machteld Kornelis - Taco Nossin 20   0 -   3
18:30 A2 Hans vd Hoek - Henk Stekelenburg 20   10 -   7
  C2 Ane de Jong - Willem Postma 20   7 -   2
19:00 D2 Germ M Atsma - Gerrit L Atsma 20   4 -   4
  B2 Lammert Hoekstra - Dylan vd Zee 20   3 -   4
19:30 B1 Sytse Leenstra - Tjitte Bouwhuis 20   3 -   2
  A2 Hans vd Hoek - Uiltje Fr de Jong 15   5 -   15
20:00 C2 Klaas Douma - Willem Postma 20   6 -   2
  B2 Dylan vd Zee - Fokke Lanting 20   8   -   6
20:30 D2 Germ M Atsma - Wiesje Visser 20   3 -   0
  A1 Anne de Jager - Pieter de Jager 16   5 -   15
21:00 A2 Henk Stekelenburg - Uiltje Fr de Jong 20   8 -   14
  D1 Taco Nossin - Pier vd Meer 19   6 -   4
21:30 A2 Hans vd Hoek - Jelle Dijkstra 20   6 -   5
  C2 Klaas Douma - Ane de Jong 20   6 -   2
Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
di 19 februari 2019 Voorjaarsbal Animato
zo 24 februari 2019 Reisverhaal Noord Korea
do 28 februari 2019 Soos ‘Bliuw Warber’
za 2 maart 2019 Oud Papier
zo 3 maart 2019 Open Deur-dienst Darts toernooi

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

 

----------------------

Enquête Top & Twel,

Yn Beweging

Pak en Beppe Peutergym yn HEA fan Omrop Fryslân: 

T&T Yn Beweging!!

 

Uitgelicht
Buurtverenigingen
Fokkes Multiservice
Fokkes Multiservice
Realisatie TTT software