Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


De winnaars van het toernooi 2019 zijn:
 

A-poule

1. Uiltje de Jong

2. Hans v.d. Hoek
3. Johan v.d. Wal
4. Pieter de Jager

 

     
B-poule 1. Dylan v.d. Zee
2. Sytse Leenstra
3. Ids Postma
4. Lammert Hoekstra
     
C-poule 1. Ane de Jong
2. Sieger Dijkstra
3. Grytsje Dijkstra
4. Gerben W. Atsma
     
D-poule 1. Anne Ferwerda
2. Germ M. Atsma
3. Gerrit L. Atsma
4. Taco Nossin

 

Winnaar van de bokaal voor de hoogste serie was Pieter de Jager met een serie van 9 caramboles. 

 

Kruisfinales:  

Starten om 13:00 voor de D en C!

Starten om 13:30 voor de B en A

 

maximaal 40 beurten

 

          Punten Beurten      
13:00 D Taco Nossin - Germ M Atsma 7 15 4 - 7
  D Gerrit L Atsma - Anne Ferwerda 7 36 2 - 7
13:15 C Gerben W Atsma - Sieger Dijkstra 10 36 9 - 10
  C Ane de Jong - Grytsje Dijkstra 10 40 8 - 7
13:30 B Ids Postma - Dylan vd Zee 15 40 14 - 15
  B Lammert Hoekstra - Sytse Leenstra 15 38 9 - 15
13:45 A Pieter de Jager - Hans vd Hoek 25 40 20 - 21
  A Uiltje Fr de Jong - Johan vd Wal 25 40 19 - 16

 

 

Wedstrijden om de 1e en 2e plaats worden gespeeld op voorste biljart.

Geen Maximale Beurten

        Punten Beurten      
D Germ M Atsma - Anne Ferwerda 7 40 6 - 7
C Sieger Dijkstra - Ane de Jong 10 41 5 - 10
B Dylan v/d Zee - Sytse Leenstra 15 62 15 - 14
A Hans v/d Hoek - Uiltje de Jong 25 34 23 - 25

 

​Wedstrijden om de 3e en 4e plaats worden gespeeld op achterste biljart 

maximaal 30 beurten

        Punten Beurten      
D Taco Nossin - Gerrit L Atsma 6 30 3 - 4
C Gerben W Atsma - Grytsje Dijkstra 8 30 3 - 6
B Lammert Hoekstra - Ids Postma 10 29 8 - 10
A Pieter de Jager - Johan v/d wal 15 24 8 - 15

 

Advertenties

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Agenda
do 30 januari 2020 Soos ‘Bliuw Warber’ Voorlichtingsavond Top & Twel Duurzaam
vr 31 januari 2020 Start: Durk de Jager Driebandentoernooi "Elkenien docht mei"
za 1 februari 2020 DdJ Driebandentoernooi TOP'63 - QVC

Snein 2 febrewaris

'Leafdesbrieven' yn de Hermes-Tsjerke

Mei Inez Timmer en Tseard Nauta

------------------------------

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Opelgarage Deinum
Opelgarage Deinum
Jachthaven De Watervriend
Jachthaven De Watervriend
Realisatie TTT software