Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


HALVE FINALES 2020


Maximale aantal beurten: 20.
A: 15 punten is uit, B: 10 punten is uit, C: 8 punten is uit, D: 6 punten is uit.


Ter controle van uw opgegeven voorkeuren: PDF Indeling Halvefinales Versie 1  4-feb

Mochten er fouten in zitten hoor ik dat graag: ps.de.jager@gmail.com


De gemiddelden vindt u bij Poules en Gemiddelden

Zaterdag 8 februari:

tijd poule       score beurten
14:00 A2
B1
Pieter de Jager
Sieb Hofstede
-
-
Frank Visser
Theo Bouwhuis

12 - 5

 5 - 7

20

20

14:15 D2
A2
Klaas Jan Rijpma
Frank Visser
-
-
Age Elzinga
Age Bouwhuis

 2 - 3

 5 - 9

20

20

14:35 D2
A1
Kasper Dijkstra
Marten v.d. Veen
-
-
Freddie Wijnja
Hans v.d. Hoek

 4 - 5

 5 - 8

20

20

15:00 A2
B1
Johan v.d. Wal
Pier v.d. Meer
-
-
Frank Visser
Koen Prins

15 - 7

 6 -10

18

19

15:30 C1
D2
Durk Fopma
Age Elzinga
-
-
Dick Venema
Freddie Wijnja

 8 - 3

 2 - 0

20

20

16:00 A2
D2
Pieter de Jager
Kasper Dijkstra
-
-
Age Bouwhuis
Klaas Jan Rijpma

11 - 5

 2 - 1

20

20

16:30 C1
B1
Dick Venema
Sieb Hofstede
-
-
Symen Boschma
Koen Prins

 2 - 7

10 - 5

20

16

17:00 C1
B2
Uiltje G. de Jong
Henk Joustra
-
-
Jelle de Jager
Fokko v.d. Meer

 5 - 6

 3 - 3 

20

20

17:30 D2
A1
Klaas Jan Rijpma
Hans v.d. Hoek
-
-
Freddie Wijnja
Freddie de Leeuw

 2 - 2

15 - 5

20

15

18:00 D1
C1
Ruurd Veldhuis
Durk Fopma
-
-
Wybe de Jong
Symen Boschma

 0 - 4

 6 - 8

20

16

18:30 A2
B1
Johan v.d. Wal
Pier v.d. Meer
-
-
Pieter de Jager
Sieb Hofstede

15 -11

 6 - 5

18

20

19:00 B2
B1
Dylan v.d. Zee
Theo Bouwhuis
-
-
Fokko v.d. Meer
Koen Prins

 7 - 8

 5 - 4

20

20

19:30 A1
C2
Hans v.d. Hoek
Klaas Douma
-
-
Anne de Jager
Symen Boschma

 8 - 4  

 1 - 8

20

9

20:00 D1
C2
Ruurd Veldhuis
Jelle de Jager
-
-
Sjors v.d. Veen
Sieger Dijkstra

 5 - 6

 4 - 3

12

20

                                             

 

Vrijdag 7 februari:

 

tijd poule speler - speler score beurten
17:00 D1
B2
Ruurd Veldhuis
Dylan v.d. Zee
-
-
Marrit Bruinsma
Henk Joustra

 4 - 0

 3 - 3

 20

 20

17:15 C1
C2
Anne Ferwerda
Klaas Douma
-
-
Uiltje G. de Jong
Dick Venema

 7 - 2

 7 - 3

20

20

17:35 A1
D1
Marten v.d. Veen
Sjors v.d. Veen
-
-
Anne de Jager
Marrit Bruinsma

 9  -15

 6 - 1

20

 9

18:00 A2
C2
Johan v.d. Wal
Durk Fopma
-
-
Age Bouwhuis
Klaas Douma

11 -4

 6 - 3

20

20

18:30 B1
D1
Pier v.d. Meer
Wybe de Jong
-
-
Theo Bouwhuis
Marrit Bruinsma

10 -3

 6 - 2

12

19

19:00 B2
C1
Henk Joustra
Anne Ferwerda
-
-
Fokke Lanting
Jelle de Jager

 5 - 5

 4 - 7

20

20

19:30 A1
C1
Anne de Jager
Uiltje G. de Jong
-
-
Freddie de Leeuw
Sieger Dijkstra

 9 - 4

 2 - 1

20

20

20:00 B2
D1
Fokke Lanting
Sjors v.d. Veen
-
-
Fokko v.d. Meer
Wybe de Jong

 4 - 9

 3 - 6

20

10

20:30 D2
A1
Kasper Dijkstra
Marten v.d. Veen
-
-
Age Elzinga
Freddie de Leeuw

 4 - 4

 9 - 9

20

20

21:00 B2
C1
Dylan v.d. Zee
Anne Ferwerda
-
-
Fokke Lanting
Sieger Dijkstra

 9 -10

 2 - 8

20

10


 

Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
za 18 april 2020 Oud Papier

Nieuwsbrief gemeente Sudwest-Fryslân:

Informatie over het coronavirus

------------------------------

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Aandacht voor verlies en rouw
Aandacht voor verlies en rouw
Dwers troch it lekken
Dwers troch it lekken
Realisatie TTT software