Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


Kruisfinales en finale 2010

 

FOTOALBUM TOERNOOI 2010

 

A-poule

1. Rimmer de Jong

2. Johan v.d. Wal

3. Anne de Jager

4. Syp Hofstede

 
B-poule

1. Bouke de Jong

2. Freddie de Leeuw

3. Dick Venema

4. Uiltje G de Jong

   
C-poule

1. Sipke Willem de Schiffart

2. Romke Zeilstra

3. Niels Hofman

4. Mirjam v.d. Meer

   

 

Uitslagen kruisfinales:

 

14.00

Sipke Willem de Schiffart

Romke Zeilstra

-

Mirjam v.d. Meer

Niels Hofman

8-5

8-5    

         
14.30

Freddie de Leeuw

Dick Venema

-

Uiltje G de Jong

Bouke de Jong

12-7

7-12

         
15.00

Johan v.d. Wal

Rimmer de Jong

-

Syp Hofstede

Anne de Jager

20-13

20-9

 

Wedstrijden om de eerste en tweede plaats:
C-poule: Romke Zeilstra - Sipke Willem de Schiffart:  6-8

B-poule: Bouke de Jong  - Freddie de Leeuw         : 12-6

A-poule: Johan vd Wal   - Rimmer de Jong            : 16-20

Wedstrijden om de derde en vierde plaats:


C-poule: Niels Hofman     - Mirjam vd Meer           :  5-1
B-poule: Dick Venema     - Uiltje G de Jong           :  7-6

A-poule: Syp Hofstede    - Anne de Jager             : 4-12
 
 

Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
do 19 december 2019 Kerstviering Passage
za 21 december 2019 Club Schrijfgalerie Kerstfeest in het Café
zo 22 december 2019 Kerstconcert met koraalorkest 'Hymne'
di 24 december 2019 Kerstnachtdienst
wo 25 december 2019 Kerst-Gezins-Zangdienst

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Enquête Structuurversterking Top en Twel

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

Uitgelicht
Lytse Ooster-Haven
Lytse Ooster-Haven
Fokkes Multiservice
Fokkes Multiservice
Realisatie TTT software