Zoeken:
Sitemap Favorieten

Op 25 en 26 Juni 2011 zijn de ZOU wedstrijden gevaren op de brekken.

 

Het weer bracht ons uitersten, op zaterdag de mutsen op, zeilbroeken en regenjassen aan en op zondag korte broeken slippers en zonnebril.

 

Het feest van de vrijdagavond gaf aan dat het een schitterend zeil weekend moest worden en duurde tot in de vroege uurtjes.

 

Het waaide een kracht 4-5 op zaterdag waardoor in de middag gevaren is met een rif in het zeil. Door de harde wind was het hard werken voor een ieder om de valken in bedwang te houden.

De boten maar zeker de teams waren tijdens deze kwalificatie aan elkaar gewaagd.

 

Tijdens de berenburg ronde om 23.00 uur werd al duidelijk dat er warmte in de lucht zat, neemt niet weg dat er om deze fles kruidenbitter hard is gevochten, Jan Overwijk met zijn bemanning heeft de eerste plek behaald.

 

De messen waren geslepen voor de grande finale op zondag, in alle poule's was het stuivertje wisselen om de eerste plekken.

De overall winnaars van dit zeilweekerIn de A-poule zijn Theo Faber en Anneke Schraa

 

A-Poule
1 Theo Faber Anneke Schraa
2 Marten van der Veen Atze Atsma
3 SW de Schiffart Tsjerk Bouwhuis
4 Jeroen Veenema Sjouke Schilstra
5 Jelle Visser Cornanda Zachariasse
6 Marten Postma Jan O. / SW de S
7 Klaas van Fliet Hartman / Marieke Veenstra
8 Henk Raadsveld          Jan Huisman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

B-Poule
1 Henk van der Veen Rixt van der Veen
2 Fokke Lanting Klaske Atsma
3 Ate Douma Anja vd Veer / Grietje Douma
4 Richard de Vries Janke Miedema
5 Jan Overwijk Fokko van der Meer
6 Wiebe Planting Mink Gerlofs
7 Ruurd Overwijk Anke Branderhorst
8 Germ Atsma Jacco Veenstra
9 Geert Atsma                

Piet Atsma

C-Poule

1 Gerrit Dragt       Ingrid Dijkstra
2 Gerrit Bangma Jeroen Bijlsma
3 Marije Pander Fenna Reekers
4 Johan Reitsma Marrit Bruinsma
5 Grietje Douma Robbert Gorter
6 Lutzen Wijnja Gerard Wetterpleats
7 Floor Douma Susan Hooghiemsta
8 Oepke Amels Welly Gerlofs
9 Eelke Tuininga Sjoeding Cho

 

 

 

Klik hier voor de foto's gemaakt tijdens dit weekend.

 

 

Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
za 18 april 2020 Oud Papier

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
De Laatste Eer
De Laatste Eer
Bedrijvenindex Watersport en Recreatie
Realisatie TTT software