Zoeken:
Sitemap Favorieten
DdJ Driebandentoernooi  

Contactpersoon:
Frank Visser 
Mobiel: 06-42429025

E-mail: visserfrankwiesje@home.nl


 INDELING VOORRONDES

 

LET OP:  de aanvangstijden kunnen gewijzigd worden. Houd deze pagina dus steeds in de gaten voor de correcte aanvangstijden van uw partijen!

 
Deelnemers moeten een kwartier voor aanvangstijd aanwezig zijn.

 

Vrijdag 25 januari

 

 

 tijd poule  naam  - naam  uitslag
16:00 D3 Tjeerd Epema - Gerard Scheerder  3 -4
   D3  Bauke v.d. Meer  -  Yvonne Horjus  2 - 1
 16:30  D4  Michella de Leeuw  -  Jan Koopstra  3 - 1
   D4  Jelle Visser  -  Gerrit Riphagen  1 - 0
 17:00  C4  Geeske Dijkstra  -  Geert Atsma  6 - 2
       -    
 17:30  A1  Age Bouwhuis  -  Anne de Jager  8 - 8
   A1  Klaas Douma  -  Douwe Klompmaker  6 - 8
 18:00  A3  Johan v.d. Wal  -  Uiltje Fr. de Jong 11 - 5
           
 18:30  D1  Durk Fopma  -  Lutzen Wijnia  4 - 1
   A4  Freddie de Leeuw  -  Frank Visser  4 - 8
 19:00  A4  Geart Fabryk  -  Lammert Hoekstra  1 - 8
   C2  Gerrit Atsma  -  Niels Hofman  2 - 8
 19:30 B1 Fokko v.d. Meer - Lume Paulusma  2 - 1
           
20:00 C3 Germ Atsma - Riekje v.d. Wal  
  C3 Sieger Dijkstra - Romke Zijlstra  6 - 5
20:30 B3 Anne Ferwerda - Sijmen Boschma  8 - 3
  B3 Andries de Vries - Sieb Hofstede  8 - 8
21:00 C2 Theo Bouwhuis - Gerrit Atsma  4 - 5
  C2 Rinke Hiemstra - Niels Hofman  4 - 7

 

 

Zaterdag 26 januari 

 tijd poule naam  - naam uitslag
 11:00  A1  Age Bouwhuis  -  Klaas Douma  9 - 4
   A1  Anne de Jager  -  Douwe Klompmaker 11 - 9
 11:30  B4  Dick Venema  -  Gosse Douma  7 - 8
   B4  Marten Perridon  -  Tsjerk Bouwhuis  3 - 5
 12:00  C1  Henk Stekelenburg  -  Bouke de Jong  6 - 6
   C1  Grytsje Dijkstra  -  Tjitte Bouwhuis  3 - 6
 12:30  A4  Freddie de Leeuw  -  Geart Fabryk  6 - 5
   A4  Frank Visser  -  Lammert Hoekstra  7 - 7
 13:00  D2  Willem Postma  -  Sander Terpstra  2 - 3
   D2  Gea Gras  -  Henk Soeten  4 - 1
 13:30      -    
   D5  Johannes Wierstra  -  Marrit Bruinsma  0 - 4
 14:00  B2  Chris de Jong  -  Mirjam v.d. Meer  7 - 4
   D1  Jan Overwijk  -  Lutzen Wijnia  1 - 6
 14:30  A2  Pieter de Jager  -  Jelle Dijkstra  5 - 7
   B1  Hans v.d. Hoek  -  Fokko v.d. Meer  4 - 6
 15:00  B1  Meint Bouwhuis  -  Lume Paulusma  3 - 3
   D5  Jellie Boschma  -  Johannes Wierstra  6 - 2
 15:30      -    
   C1  Henk Stekelenburg  -  Grytsje Dijkstra  3 - 5
 16:00  C1  Bouke de Jong  -  Tjitte Bouwhuis  4 - 2
   B2  Mirjam v.d. Meer  -  Henk Joustra  3 - 7
 16:30  A2  Koen Prins  -  Pieter de Jager 15-13
   A2  Rimmer de Jong  -  Jelle Dijkstra  5 - 7
 17:00 B4 Dick Venema  - Marten Perridon  5-11
  B4 Gosse Douma  - Tsjerk Bouwhuis  9 - 2
17:30 A3 Johan v.d. Wal  - Marten v.d. Veen 14-19
  A3  Uiltje de Jong  - Marten v.d. Veen  8-17
18:00 C2 Theo Bouwhuis  - Rinke Hiemstra  4 - 4
  B1 Hans v.d. Hoek  - Meint Bouwhuis  3-12
18:30 D2 Willem Postma  - Gea Gras  1 - 2
  D2 Sander Terpstra  - Henk Soeten  5 - 0
19:00 C3 Germ M. Atsma  - Romke Zijlstra  4 - 4
  C3 Riekje v.d. Wal  - Sieger Dijkstra  3 - 5
19:30 A2 Koen Prins  - Jelle Dijkstra  6 - 5
  A2 Pieter de Jager  - Rimmer de Jong 11- 5
20:00 B3 Anne Ferwerda  - Sieb Hofstede  5 -10
  B3 Andries de Vries  - Sijmen Boschma 10- 5
20:30 D5 Jellie Boschma  - Marrit Bruinsma  5 - 1
       -    
21:00 A2 Koen Prins  - Rimmer de Jong  4 - 8
  C3 Riekje v.d. Wal  - Germ Atsma  1 - 0

 

 

Zondag 27 januari 

 tijd poule  naam  -  naam  uitslag
 11:00  A4  Freddie de Leeuw  -  Lammert Hoekstra  6 - 8
   A4  Frank Visser  -  Geart Fabryk 13 - 7
 11:30  B2  Sietse Leenstra  -  Henk Joustra  1 - 2
   D3  Tjeerd Epema  -  Bauke v.d. Meer  5 - 1
 12:00  D3  Gerard Scheerder  -  Yvonne Horjus  2 - 1
   B3  Anne Ferwerda  -  Andries de Vries  2 - 3
 12:30  B3  Sijmen Boschma  -  Sieb Hofstede  2 - 6
   D4  Michella de Leeuw  -  Jelle Visser  3 - 5
 13:00  D4  Jan Koopstra  -  Gerrit Riphagen 12 - 3
   C1  Henk Stekelenburg  -  Tjitte Bouwhuis  9 - 5
 13:30  C1  Bouke de Jong  -  Grytsje Dijkstra  4 - 2
   D1  Durk Fopma  -  Jan Overwijk  1 - 5
 14:00  D1  Lutzen Wijnia  -  Wiesje Visser  3 - 2
           
 14:30          
   C2  Theo Bouwhuis  -  Niels Hofman  7 - 2
 15:00  C2  Gerrit L. Atsma  -  Rinke Hiemstra  4 - 6
   B2  Chris de Jong  -  Sietse Leenstra  3 - 7
 15:30  B4  Dick Venema  -  Tsjerk Bouwhuis  3 - 1
  B4 Gosse Douma  - Marten Perridon  7 - 5
16:00 D3 Tjeerd Epema  - Yvonne Horjus  5 - 3
  D3 Gerard Scheerder  - Bauke v.d. Meer  4 - 4
16:30 C3 Germ M. Atsma  - Sieger Dijkstra  5 - 1
  C3 Riekje v.d. Wal  - Romke Zijlstra  1 - 6
17:00 D1 Jan Overwijk  - Wiesje Visser  5 - 1
  C4 Geeske Dijkstra  - Folkert Visser  4 - 7
17:30 C4 Geert Atsma  - Wiebe Valkema  6 - 4
  D4 Michella de Leeuw  - Gerrit Riphagen  1 - 2
18:00 D4 Jan Koopstra  - Jelle Visser  4 - 6
  B2 Chris de Jong  - Henk Joustra  7 -10
18:30 B2 Mirjam v.d. Meer  - Sietse Leenstra  4 - 4
  A1 Age Bouwhuis  - Douwe Klompmaker 11 - 3
19:00 A1 Klaas Douma  - Anne de Jager  3 -10
  B1 Hans v.d. Hoek  - Lume Paulusma  4 - 3
19:30 B1 Meint Bouwhuis  - Fokko v.d. Meer  7 - 4
  D1 Durk Fopma  - Wiesje Visser  6 - 6
20:00 D2 Willem Postma  - Henk Soeten  2 - 4
  D2 Sander Terpstra  - Gea Gras  2 - 3
20:30 C4 Geeske Dijkstra  - Wiebe Valkema  5 -10
  C4 Geert Atsma  - Folkert Visser  3 - 4
21:00 C4 Folkert Visser - Wiebe Valkema  2 - 5
Advertenties

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Agenda
do 27 februari 2020 Soos 'Bliuw Warber'
vr 28 februari 2020 Bingo
za 29 februari 2020 Kinderdisco
za 14 maart 2020 Oud Papier Repaircafé TOP'63 - Delfstrahuizen

Enquête herstart

BSO in Top & Twel

------------------------------

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Vishandel Cees Bijlsma
Vishandel Cees Bijlsma
Meer Bewegen voor Ouderen (MBVO)
Meer Bewegen voor Ouderen (MBVO)
Realisatie TTT software