Zoeken:
Sitemap Favorieten

Voorrondes 2014

 

Vrijdag 24 januari 2014

tijd poule naam - naam uitslag
16:00 D1 Gerard Scheerder - Jellie Boschma  8 -  4
  C1 Sieger Dijkstra - Romke Zijlstra  1 -  5
16:30 C1 Niels Hofman - Tsjerk Bouwhuis  5 -  5
  A2 Gosse Douma - Meint Bouwhuis  5 - 10
17:00 B3 Freddie de Leeuw - Dick Venema 13 -  5
  B3 Bouke de Jong - Fokko v.d. Meer  6 -  5
17:30 B2 Geeske Dijkstra - Mirjam v.d. Meer  4 -  3
  A4 Germ Visser - Andries de Vries  4 - 11
18:00 D1 Hart Hietkamp - Yvonne Horjus  0 -  1
  C4 Ids Postma - Rinke Hiemstra  3 -  5
18:30 C4 Sietse Leenstra - Jelle Visser  7 -  2
  D3 Sander Terpstra - Willem Postma

 3 -  4

19:00 D3 Grytsje Dijkstra - Cor v.d. Meer  4 -  6
  D5 Bauke v.d. Meer - Henk Soeten  1  - 3
19:30 D5 Johannes Wierstra - Erik Kloosterman  3 -  2
  D4 Marrit Bruinsma - Dirk Oppenhuizen  3 -  4
20:00 D4 Wiesje Visser - Riekje v.d. Wal  2 -  2
  D1 Luutzen Wijnia - Hart Hietkamp  9 -  2
20:30 B1 Henk Joustra - Klaas Douma 10 -  7
  A2 Theo Faber - Koen Prins  5 -  8
21:00 B2 Ate Douma - Marten Perridon  2 -  5
  D1 Luutzen Wijnia - Jellie Boschma  5 -  3

 

Zaterdag 25 januari 2014

tijd poule naam   naam uitslag
10:00 A1 Pieter de Jager - Marten v.d. Veen 20 -  9
  A1 Johan v.d. Wal - Lammert Hoekstra 18 -  8
10:30 B2 Geeske Dijkstra - Ate Douma  6 -   1
  B2 Mirjam v.d. Meer - Marten Perridon  5 -  3
11:00 A4 Jelle Dijkstra - Frank Visser  5 -  8
  D1 Gerard Scheerder - Luutzen Wijnia  1 -  3
11:30 D4 Marrit Bruinsma - Wiesje Visser  3 -  3
  D4 Dirk Oppenhuizen - Riekje v.d. Wal  1 -  3
12:00 D5 Bauke v.d. Meer - Johannes Wierstra  1 -  7
  D5 Henk Soeten - Erik Kloosterman  2 -  1
12:30 A4 Jelle Dijkstra - Germ Visser  6 -  4
  A4 Andries de Vries - Frank Visser  3 -  3
13:00 B3 Freddie de Leeuw - Bouke de Jong 10 -  2
  B3 Dick Venema - Fokko v.d. Meer  3 -  3
13:30 B2 Geeske Dijkstra - Marten Perridon  3 -  5
  A3 Rimmer de Jong - Anne de Jager 11 - 16
14:00 A3 Age Bouwhuis - Uiltje Fr. de Jong  7 -  4
  A2 Theo Faber - Gosse Douma  4 -  5
14:30 A2 Koen Prins - Meint Bouwhuis 14 -  6
  D2 Michella de Leeuw - Tjeerd Epema  4 -  4
15:00 D2 Bertus Pelsma - Durk Fopma  5 -  5
  D3 Sander Terpstra - Cor v.d. Meer  0 -  7
15:30 D3 Grytsje Dijkstra - Willem Postma  3 -  4
  B2 Ate Douma - Mirjam v.d. Meer  1 -  9
16:00 B3 Freddie de Leeuw - Fokko v.d. Meer  8 -  3
  B3 Dick Venema - Bouke de Jong  3 -  4
16:30 B1 Anne Ferwerda - Theo Bouwhuis  6 -  3
  C2 Hans v.d. Hoek - Gerrit L. Atsma  7 -  3
17:00 C2 Lume Paulusma - Gerben W. Atsma  4 -  6
  D2 Michella de Leeuw - Bertus Pelsma  4 -  3
17:30 D2 Tjeerd Epema - Durk Fopma  1 -  2
  A2 Theo Faber - Meint Bouwhuis  6 -  8
18:00 A2 Koen Prins - Gosse Douma 17 -  7
  A3 Rimmer de Jong - Age Bouwhuis 10 - 13
18:30 A3 Anne de Jager - Uiltje Fr. de Jong 17 -  6
  C4 Jelle Visser - Rinke Hiemstra  3 -  3
19:00 C4 Sietse Leenstra - Ids Postma  7 -  5
  D3 Sander Terpstra - Grytsje Dijkstra  4 -  6
19:30 D3 Willem Postma - Cor v.d. Meer  0 -  4
  B1 Anne Ferwerda - Henk Joustra  5 -  7
20:00 B1 Theo Bouwhuis - Klaas Douma  7 -  4
  C1 Romke Zijlstra - Tsjerk Bouwhuis  3 -  5
20:30 D1 Gerard Scheerder - Yvonne Horjus  3 -  2
  C1 Sieger Dijkstra - Niels Hofman  1 -  4

 

Zondag 26 januari 2014

tijd poule naam   naam uitslag
11:00 A1 Pieter de Jager - Lammert Hoekstra 15 -  5
  A1 Johan v.d. Wal - Marten v.d. Veen  8 -  8
11:30 D4 Marrit Bruinsma - Riekje v.d. Wal  2 -  3
  D4 Wiesje Visser - Dirk Oppenhuizen  1 -  3
12:00 D1 Yvonne Horjus - Jellie Boschma  4 -  4
  D1 Gerard Scheerder - Hart Hietkamp  2 -  4
12:30 B4 Henk Stekelenburg - Geart Fabryk 13 -  7
  B4 Sieb Hofstede - Germ Wierstra  6 -  5
13:00 C3 Jelle de Jager - Jan Overwijk  5 -  7
  C3 Folkert Visser - Tjitte Bouwhuis  3 -  4
13:30 A1 Pieter de Jager - Johan v.d. Wal  7 -  7
  A1 Marten v.d. Veen - Lammert Hoekstra 11 - 12
14:00 D1 Luutzen Wijnia - Yvonne Horjus  2 -  1
  D1 Hart Hietkamp - Jellie Boschma  5 -  3
14:30 D5 Bauke v.d. Meer - Erik Kloosterman  3 -  4
  D5 Henk Soeten - Johannes Wierstra  1 -  5
15:00 C2 Hans v.d. Hoek - Lume Paulusma 12 - 4
  C2 Gerrit L. Atsma - Gerben W. Atsma  4 -  1
15:30 B4 Henk Stekelenburg - Sieb Hofstede  5 -  5
  B4 Geart Fabryk - Germ Wierstra  14 - 6
16:00 A4 Jelle Dijkstra - Andries de Vries 10 -  9
  A4 Germ Visser - Frank Visser  0 -  5
16:30 C3 Jelle de Jager - Folkert Visser  4 -  2
  C3 Jan Overwijk - Tjitte Bouwhuis  4 -  4
17:00 A3 Rimmer de Jong - Uiltje Fr. de Jong 10 -  8
  A3 Age Bouwhuis - Anne de Jager 10 -  9
17:30 C2 Hans v.d. Hoek - Gerben W. Atsma 12 -  5
  C2 Gerrit L. Atsma - Lume Paulusma  1 -  5
18:00 C4 Sietse Leenstra - Rinke Hiemstra  5 -  2
  C4 Jelle Visser - Ids Postma  3 -  5
18:30 B4 Henk Stekelenburg - Germ Wierstra  8 -  8
  B4 Geart Fabryk - Sieb Hofstede  5 -  4
19:00 C3 Jelle de Jager - Tjitte Bouwhuis  5 -  5
  C3 Jan Overwijk - Folkert Visser  5 -  6
19:30 D2 Michella de Leeuw - Durk Fopma  2 - 11
  D2 Tjeerd Epema - Bertus Pelsma  1 -  3
20:00 B1 Anne Ferwerda - Klaas Douma  4 - 10
  B1 Theo Bouwhuis - Henk Joustra  7 -  6
20:30 C1 Sieger Dijkstra - Tsjerk Bouwhuis  4 -  6
  C1 Romke Zijlstra - Niels Hofman  3 - 1

 

Klik HIER voor de poule-indeling

 

LET OP:  de aanvangstijden kunnen gewijzigd worden. Houd deze pagina dus steeds in de gaten voor de correcte aanvangstijden van uw partijen!

Advertenties

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Agenda
za 18 april 2020 Oud Papier

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
Bedrijvenindex Watersport en Recreatie
De Laatste Eer
De Laatste Eer
Realisatie TTT software