Zoeken:
Sitemap Favorieten

 

Indeling en uitslagen 2014

 

Poule-winnaars die door zijn naar de finale:

 

A-poule

Age Bouwhuis

Johan v.d. Wal

Pieter de Jager

Frank Visser

C-poule

Sietse Leenstra

Tjitte Bouwhuis

Hans v.d. Hoek

 

B-poule

Freddy de Leeuw

Mirjam v.d. Meer

Henk Joustra

Bouke de Jong

D-poule

Luutzen Wijnia

Johannes Wierstra

Gerard Scheerder

Cor v.d. Meer

 

 

Zaterdag 8 februari:

tijd poule naam - naam uitslag
15:00 B1 Henk Stekelenburg - Bouke de Jong  2 -  7
  D2 Durk Fopma - Cor v.d. Meer  1 -  4
15:30 C1 Tsjerk Bouwhuis - Jan Overwijk  5 -  4
  D1 Luutzen Wijnia - Johannes Wierstra  4 -  1
16:00 D1     Bertus Pelsma - Dirk Oppenhuizen  3 -  4
  B2 Mirjam v.d. Meer - Theo Bouwhuis  7 -  2
16:30 B2 Freddie de Leeuw - Geart Fabryk  5 -  5
  B1 Henk Joustra - Bouke de Jong  1 -  1
17:00 B1 Henk Stekelenburg - Marten Perridon  3 -  6
           
17:30 C1 Hans v.d. Hoek - Jan Overwijk  3 -  5
  D1 Luutzen Wijnia - Bertus Pelsma  4 -  1
18:00 D1 Johannes Wierstra - Dirk Oppenhuizen  4 -  0
  B2 Mirjam v.d. Meer - Freddie de Leeuw  5 -  4
18:30 B2 Theo Bouwhuis - Geart Fabryk  5 -  5
  C2 Tjitte Bouwhuis - Sietse Leenstra  5 -  1

 

Vrijdag 31 januari:

tijd poule naam   naam uitslag
17:00 D2 Durk Fopma - Riekje v.d. Wal  2 -  3
  D2 Gerard Scheerder - Cor v.d. Meer  2 -  1
17:30 A2 Frank Visser - Pieter de Jager  7 - 10
  A2 Meint Bouwhuis - Anne de Jager  8 - 12
18:00 B2 Mirjam v.d. Meer - Geart Fabryk  7 -  6
  B2 Freddie de Leeuw - Theo Bouwhuis  3 -  2
18:30 B1 Henk Joustra - Henk Stekelenburg  3 -  6
  B1 Bouke de Jong - Marten Perridon  7 -  1
19:00 C2 Tjitte Bouwhuis - Romke Zijlstra  3 -  5
  C2 Sietse Leenstra - Lume Paulusma  4 -  2
19:30 A1 Koen Prins - Johan v.d. Wal  3 - 12
  A1 Age Bouwhuis - Jelle Dijkstra 12 -  6
20:00 A2 Frank Visser - Anne de Jager  8 -  6
  A2 Pieter de Jager - Meint Bouwhuis  9 -  4
20:30 C2 Sietse Leenstra - Romke Zijlstra  4 -  3
  C2 Tjitte Bouwhuis - Lume Paulusma  5 -  3

 

Zaterdag 1 februari:

tijd poule naam   naam uitslag
12:00 A2 Frank Visser - Meint Bouwhuis  9 -  5
  A2 Pieter de Jager - Anne de Jager 12 - 12
12:30 A1 Koen Prins - Age Bouwhuis  9 -  6
  A1 Johan v.d. Wal - Jelle Dijkstra 11 -  4
13:00 D2 Durk Fopma - Gerard Scheerder  4 -  2
  D2 Riekje v.d. Wal - Cor v.d. Meer  2 -  4
13:30 C2 Lume Paulusma - Romke Zijlstra  5 -  4
  C1 Tsjerk Bouwhuis - Hans v.d. Hoek  2 -  5
14:00 C1 Jan Overwijk - Rinke Hiemstra  0 -  5
  A1 Age Bouwhuis - Johan v.d. Wal  9 -  5
14:30 A1 Koen Prins - Jelle Dijkstra 12 -  4
  D1 Luutzen Wijnia - Dirk Oppenhuizen  3 -  3
15:00 D1 Johannes Wierstra - Bertus Pelsma  4 -  2
  B1 Henk Joustra - Marten Perridon  7 -  2
           
15:30 D2 Riekje v.d. Wal - Gerard Scheerder  2 -  3
           
16:30 C1 Hans v.d. Hoek - Rinke Hiemstra  2 -  5
           

 

 

 

Advertenties

Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed
Taxateur&keuring woningen & bedrijfsmatigvastgoed

Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten
Appartementen & Verhuur zeil- en motorboten

Agenda
za 18 april 2020 Oud Papier

Activiteitenkalender:

MFC It Harspit

Café De Buorren

Hermes Tsjerke

------------------------------

Projecten

- Werkgroep A7

- Top & Twel Duurzaam

- Top & Twel, Yn Beweging

Uitgelicht
De Laatste Eer
De Laatste Eer
Bedrijvenindex Watersport en Recreatie
Realisatie TTT software