Z.O.U.

Z.O.U.

Zeilvereniging Oppenhuizen Uitwellingerga

Opgericht in 1924.

Zeilvereniging Oppenhuizen Uitwellingerga organiseert ieder jaar diverse evenementen op het gebied van zeilen:

  • Zeilwedstrijden op De Brekken;
  • ZOU over zee;
  • ZOU & Meer
  • ZOU Matinee.

Aanmelden Z.O.U. 2023

De ZOU zeilwedstrijden op de Brekken zijn dit jaar op  24 25 juni 2023

Maximaal aantal deelnemers is 52, hierbij de status d.d. 17 juni 2023

Aanmeldingen die daarna volgen komen op de reserve lijst. Deelname aan de wedstrijd is dan niet zeker.

52 Focco van Brug Rennie van Brug
51 Helga Wolters Sikko Wolters
50 Rein Lanting  Rutger terpstra
49 Sevenah potma Tess Kuiper
48 Richard Janke
47 Henk Stekelenburg Hartman Feenstra
46 Henk Raadsveld Linda Brouwer
45 Rimme Bijlsma Jan booi
44 Floris reitsma Klaas visser 
43 Rienk Schraa Arnoudt reitsma
42 Alisa Stekelenburg Anne Bergsma
41 Dennis Hoogendoorn Moroni Verwaard
40 Anne de Jager Douwe jr. de Jager
39 Gerrit Bangma  N.T.B.
38 Ankie Bakker Petra Siersema 
37 Marjan Rypkema  Geke Van der Veen
36 Gjalt van der meer Oepke Amels
35 Ilse Reitsma Mimi Kuiper
34 Grietje Douma Jildau v/d Berg
33 Johannes Feenstra  Reinder Althuis 
32 Marten van der Veen Atze Atsma
31 Ate Douma  Anja van der Veer 
30 Chris Diters Johan 
29 Wiepkje Renema Monique Schraa
28 Gerrit Dragt Pascalle van Straaten
27 Jeroen Veenema Sjouke Schilstra 
26 Fokke Lanting Maaike Doting
25 Harry schraa Dytmer schraa
24 Joke Veenema Berber Walta
23 Jeroen van der Berg Rob Bakker
22 Mark Kroon Roland Rook
21 Jan overwijk Fokko van der meer
20 Durk Overwijk Piet Atsma
19 Marije Pander Tsjerk Bouwhuis
18 Ruurd Veldhuis Ypke Veldhuis
17 Dennis Hoogendoorn Moroni Verwaard
16 Geart-Jan Blom Jeltsje Blom
15 Geert Atsma Robert Terpstra 
14 Sybout Reitsma  Jeroen 
13 Theo douma Kees hijlkema 
12 Jelle Visser Cornanda
11 Floor Hijlkema  Niels Hofman
10 G. Atsma T. Atsma
9 Mons kuiper Jimte lanting
8 Douwe Faber  Hette Faber 
7 Thomas van der Werf Sanne Boschma
6 Wolter Postma Rixt Atsma
5 Vincent Hoes Marten Perridon
4 Henk Meijers Mierije
3 Sjoerd Hofland Jana Jaasma
2 Bauke Rijpma Gerben Homsma
1 Lonneke  Jorrit

Finale ZOU 2023 - Uitslagen

Een dag met zon en WIND, vandaag hebben alle poules 2 wedstrijden gezeild om zich te kwalificeren voor de finales op Zondag. 

Hierbij de uitslagen.

A-Poule :             Bauke Rijpma & Gerben Homsma

B-Poule:              Sybout Reitsma & Jeroen Bijlsma

C-Poule:              Reinder Althuis & Johannes Feenstra

D-Poule:              Douwe Faber & Hette Faber

Finale ZOU 2022 - Uitslagen

Wat een zeilerij mochten we beleven. 
Zaterdag spannenden voorwedstrijden, zaterdagavond een fantastische barbeque in de nacht regen en onweer... Maar op Zondag de grande finale met zon, wind en strijd op het water... 

De uitslagen 

A-Poule:    Ruurd Veldhuis & Ypke Veldhuis
B-Poule:    Jelle Visser & Cornanda Visser
C-Poule:    Alisa Stekelenburg & Anne Bergsma
D-Poule:    Koos Steehouwer & Abe Hofstra

 

 

Bestuur

Voorzitter:

Jelle Visser
Greate Sûdein 3
8624 TV Uitwellingerga
0515-559353
 

Secretaris:

Jeroen Veenema
Noardein 21
8625 TE Oppenhuizen
0515-533940
jveenema@hotmail.com

Penningmeester:

Marten van der Veen
Eastwei 18
8624TG Uitwellingerga

Lid:

Geert Atsma
Afkelânsdyk 7
8625 TD Oppenhuizen

Lid:

Jeroen van der Berg
Tjerkebuorren 46
8625 HD Oppenhuizen

Lid:

Johannes Feenstra
Buorren 51
8624 TM Uitwellingerga