Zeilvereniging Oppenhuizen Uitwellingerga

Opgericht in 1924.

">

Z.O.U.

Z.O.U.

Zeilvereniging Oppenhuizen Uitwellingerga

Opgericht in 1924.

Zeilvereniging Oppenhuizen Uitwellingerga organiseert ieder jaar diverse evenementen op het gebied van zeilen:

  • Zeilwedstrijden op De Brekken;
  • ZOU over zee;
  • ZOU Matinee.

Agenda

18 september 08:00

Bestuur

Voorzitter:

Jelle Visser
Greate Sûdein 3
8624 TV Uitwellingerga
0515-559353
 

Secretaris:

Jeroen Veenema
Noardein 21
8625 TE Oppenhuizen
0515-533940
jveenema@hotmail.com

Penningmeester:

Marten van der Veen
Eastwei 18
8624TG Uitwellingerga

Lid:

Geert Atsma
Afkelânsdyk 7
8625 TD Oppenhuizen

Lid:

Jeroen van der Berg
Tjerkebuorren 46
8625 HD Oppenhuizen

Lid:

Johannes Feenstra
Buorren 51
8624 TM Uitwellingerga

ONLINE ZOU KLEDING

ONLINE ZOU KLEDING

 

Inschrijfformulier Z.O.U.

In verband met Corona ziijn de wedstrijden van de ZOU verplaatst naar September van dit jaar! 

 

Schrijf je snel in via het Inschrijfformulier voor de ZOU zeilwedstrijden op de Brekken op 18 & 19 September 2021 
Geef duidelijk aan of je gebruik wilt maken van de BBQ, zodat Cafe de Buorren kan zorgen voor voldoende vlees en vis!  

 

uiterste inschrijfdatum woensdag 15 september

 

Schrijf u in via deze link: Inschrijf formulier:

Deelnemers Z.O.U. wedstrijden 2021

Deze deelnemers hebben zich tot nu toe opgegegeven voor de ZOU wedstrijden 2021.

Uiterste inschrijfdatum woensdag 15 september

Team naam Naam Schipper Naam Fokkenist
     
Bliksem Gerrit Bangma Chantal van der Klaauw
  Ate en Anja  
  Petra Siersema-Verwaard  
Johanna Nvt  
atsma Germ Atsma Tjissie Atsma
Efenmoaifut Theo Douma Floor Douma
  Pascalle  
Harry en Rienk Harry Schraa Rienk
Terpies  Sido Dirk
Toppers Johan  Nog op zoek ! Graag tips wie er ook op zoek is 
Buurman en Buurman Johan Mulder Pieter Dekker
  Johannes Feenstra Afke Kuindersma
  Gjalt van der meer Mink Gerlofs
  Marten van der Veen Atze Atsma
De Steehouwers  Koos Tjeerd
  Daphne Feenstra Susan Feenstra
  Sietse de Vries Auke Wiersma
Peppi & Kokki  Jeroen Veenema Sjouke Schilstra 
Fryse famkes Berber walta Joke Veenema
Sailing home Taco Nossin Aeson Nossin / Eric Jongsma
Jut&Jul Rixt van der Veen  Lieseth Flisijn
Zwaga Djessica Zwaga Saskia Lanting
Wolter-Jorrit Wolter Postma Jorrit van der Meer
Foarût Dennis hoogendoorn Moroni Verwaard 
Roks Bauke Rijpma Gerben Homsma
Titanic Henk Raadsveld Linda Brouwer
De Huntelaars Anne de Jager Douwe de Jager jr. 
  Sipke en Senne   
Lanting 2 Fokke Lanting  Maaike Lanting 
'gewoon' genieten !!! Jeroen van der Berg Bernardus Hoogland / Jildau van der Berg
Lanting 1 Jancko Rein Lanting
  Jan Overwijk  Fokko vd Meer
de plakkers Paul Dijkstra Hans Paul Galema
Volgt later Marten Perridon  Vincent Hoes
JC Jelle Cornanda
G en D Gosse Dinie
  Durk Overwijk Piet Atsma
  Geart-Jan Blom Jeltsje Blom
  Marije Pander Tsjerk Bouwhuis
  Geert Atsma Ruurd Atsma

Bemanning gezocht.

Waneer u graag mee wil doen als schipper of fokkenist en u heeft nog geen bemanning, dan kunt u een oproep laten plaatsen via deze link:

 

Als u uw bemanningslid gevonden heeft dient u het team nog wel in te schrijven via : Inschrijfformulier.

Onderstaande persoonen zoeken bemanning:

 

Poule Indeling 2021

Hierbij de Poule Indeling voor de wedstrijden op zaterdag 18 September. 

Succes allemaal! 

Palaver 9.30 uur!! 

 

 

 

 

 

 

Poule 1   wedstrijd 1 - start 10:00 uur
Team boot nr. Aankomst Punten
Johan Meester Ruurd Veldhuis / Sjirk Brouwer 1    
Johan Mulder Pieter Dekker 2    
Johannes Feenstra Afke Kuindersma 3    
Marten van der Veen Atze Atsma 4    
Daphne Feenstra Susan Feenstra 5    
Taco Nossin Aeson Nossin / Eric Jongsma 6    
Djessica Zwaga Saskia Lanting 7    
Sipke W. de Schiffart  Senna Sterk  8    
Jancko Rein Lanting 9    
Marten Perridon  Vincent Hoes 10    
Durk Overwijk Piet Atsma 11    
Geert Atsma Ruurd Atsma 12    
         

 

Poule 2   wedstrijd 1 - start 11:15
Team boot nr. Aankomst Punten
Germ Atsma Tjissie Atsma 1    
Gjalt van der meer Mink Gerlofs 2    
Koos Steehouwer Tjeerd 3    
Jeroen Veenema Sjouke Schilstra  4    
Rixt van der Veen  Lieseth Flisijn 5    
Dennis hoogendoorn Moroni Verwaard  6    
Bauke Rijpma Gerben Homsma 7    
Anne de Jager Douwe de Jager jr.  8    
Jeroen van der Berg Bernardus Hoogland / Jildau van der Berg 9    
Paul Dijkstra Hans Paul Galema 10    
Gosse Schriemer Jacco Veenstra  11    
Marije Pander Tsjerk Bouwhuis 12    

 

Poule 3   wedstrijd 1 - start 12:30
Team boot nr. Aankomst Punten
Gerrit Bangma Chantal van der Klaauw 1    
Theo Douma Floor Douma 2    
Harry Schraa Rienk Schraa 3    
Sido Terpstrra Dirk Terpstra  4    
Sietse de Vries Auke Wiersma 5    
Berber walta Joke Veenema 6    
Wolter Postma Jorrit van der Meer 7    
Henk Raadsveld Linda Brouwer 8    
Fokke Lanting  Maaike Lanting  9    
Jan Overwijk  Fokko vd Meer 10    
Jelle Visser  Cornanda Zachariasse 11    
Geart-Jan Blom Jeltsje Blom 12