2022-03-15 19:01:10
woensdag 16 maart 2022

Stembureau in It Harspit geopend voor de gemeenteraadsverkiezingen

Na wekenlang intensief campagne voeren door onze gemeente is nu het woord aan de kiezer. In welke politieke partijen hebben de inwoners van gemeente Súdwest-Fryslân het meeste vertrouwen voor de komende vier jaar. Dat zal na vandaag blijken.

Het belangrijkste is natuurlijk dat zoveel mogelijk inwoners gaan stemmen. De gemeenteraad beslist over de regels en plannen in onze gemeente, dus over jouw directe woon- en leefomgeving. Door te stemmen laat je zien wat jij belangrijk vindt in de gemeente en met je stem kun je daar dus invloed op uitoefenen.

Weet je nog niet op welke partij je wilt stemmen, kijk dan eens op de online stemwijzer.

Het stembureau in MFC It Harspit is geopend van 7.30 tot 21.00 uur. Daarnaast - en dat is nieuw - meert de stemboot van 14.00 tot 17.00 uur aan in Uitwellingerga aan De Skou.


advertentie