2025-07-20 20:10:11
maandag 21 juli 2025

Buitenyoga aan het water

De komende weken zal Angela nog af en toe een yogasessie geven aan het water. Uiteraard is dit afhankelijk van het weer, daarom zal het altijd spontaan gepland worden.

De buitenyoga vindt plaats op het erf van de familie de Jager aan de Greate Sudein 1 in Uitwellingerga. Dat is aan de andere kant van de brug, dus het is het handigst om op de fiets te komen. Anders kun je uiteraard ook met de auto tot aan de brug en het laatste stukje lopen. 

Om op de hoogte te blijven van de geplande yogasessie buiten, maakt Angela gebruik van een groepsapp. Je kunt jezelf toevoegen aan de groepsapp door deze QR-code te scannen. Kom je er zelf niet uit, stuur Angela dan even een whatsapp-berichtje met de vraag om je toe te voegen aan de groepsapp. 

 


Geplaatst door: Angela Yoga

advertentie